Jak cię widzą…

Pracując w niewielkim zespole praktycznie niemożliwe jest uniknięcie sytuacji konfliktowych. A co ma powiedzieć menadżer, który musi gasić pożary wśród kilkudziesięciu pracowników? Nie będzie miał z tym problemu jeżeli będzie znam odpowiednie techniki łagodzenia sytuacji konfliktowych w biznesie.

27 listopada 2017
zdjęcie - Jak cię widzą…

Wiele szkół oferuje szkolenie jedno- lub dwudniowe w swojej placówce lub w siedzibie firmy. Szkolenie może być dostosowane do danej branży jednak istnieją zasady, które są stałe niezależnie od biznesu.

Guru szkoleniowym, na którego książkach opierają się programy szkoleniowe jest wieloletni pracownik takich firm jak Apple czy Wikipedia, odpowiedzialny za ich sukces marketingowy Guy Kawasaki. Podstawową zasadą tak lubianą przez coachów jest 10/20/30. Na 10 slajdach przez 20 minut prezentujmy treści opisane czcionką numer 30. To jedna z podstaw, pozostałe są przedstawiane na pełnych szkoleniach.

A co poza tym? Nauka występowania podczas publicznych okazji, wyuczenie przemawiania bez przynudzania, budowanie napięcia, angażowanie do dyskusji słuchaczy, radzenie sobie z trudnymi odbiorcami, autoprezentacja czyli stoimy czy chodzimy? co robimy z rękami? gdzie patrzymy? jak się ubieramy? jaką postawę przyjmujemy?

Niezwykle ważne jest także korzystanie z pomocy audiowizualnych, które są dużą pomocą jeżeli chcemy być zapamiętani dłużej niż 10 minut po szkoleniu. Nowoczesna technika stwarza wiele możliwości, a prezentacja szkolenie pozwala na jak najbardziej efektywne ich wykorzystanie.

Budowanie wystąpienia dla określonej grupy docelowej będzie różne w zależności od jej rodzaju - dowiemy się jak określać grupę i jakie sztuczki stosować aby jak najdłużej skupić uwagę. Elementem każdego szkolenia jest także radzenie sobie ze stresem, który może być nieodłącznym elementem wystąpień publicznych, Nauczymy się zmieniać go w nasz atut, przekuwanie stresu w adrenalinę, która da nam dodatkową energię podczas przemawiania.

Jakie są kluczowe techniki dla każdego etapu procesu sprzedaży? Jak wpływać na proces negocjacji? Jak działać w sposób taki, by konsumenci i klienci utożsamili się z produktem? ak zachować się w ostatniej fazie sprzedaży? Sprawdź nasze szkolenia:

Jeżeli nasz biznes opiera się na dobrej prezentacji produktu, usług, rozwiązań to takie szkolenia są doskonałą inwestycją - dzięki temu nie będziemy mówcami w stylu króla w filmie "Jak zostać królem?".

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.