Jakie korzyści daje certyfikat agile pm foundation?

Agile – zwinny model zarządzania – na polskim rynku przyjmuje się błyskawicznie przy różnego rodzaju projektach i nic dziwnego – Polacy sami w sobie mają cechy wymagane w zasadzie od członków zwinnych zespołów, taki styl zarządzania bardzo przypada do gustu wielu osobom.

zdjęcie - (the_title())


Jakie korzyści daje certyfikat agile pm foundation?

Agile - zwinny model zarządzania - na polskim rynku przyjmuje się błyskawicznie przy różnego rodzaju projektach i nic dziwnego - Polacy sami w sobie mają cechy wymagane w zasadzie od członków zwinnych zespołów, taki styl zarządzania bardzo przypada do gustu wielu osobom i każdy czuje się tak samo ważny, spokojnie wykonując swoje zadania w oparciu o ekspertyzę w danej branży.

Szkolenia agile przynoszą informacje i praktycznie umiejętności niezmiernie łatwe do wykorzystania w nowych projektach. Dzisiaj coraz więcej pracodawców w różnych sektorach biznesu wymaga od pracowników znajomości zwinnego zarządzania lub uprzedniego doświadczenia w tego typu projektach.

Nic dziwnego - agile sprawdza się wszędzie tam, gdzie zaawansowany stopień trudności projektu nie pozwala na zaplanowanie co do szczególiku każdego zadania i gdzie liczy się na kreatywność członków zespołu.

Posiadanie certyfikatu agile pm foundation podaje do wiadomości potencjalnemu pracodawcy, że przyszły kandydat do pracy na danym stanowisku zapoznał się z charakterystyką pracy i doskonale rozumie swoje obowiązki, a także jest świadomy pewnych oczekiwań.

Dzięki posiadaniu takiego certyfikatu można szybciej otrzymać wymarzoną pracę - w porównaniu do osoby, która takiego certyfikatu posiadać nie będzie. Agile szkolenia proponują do wykorzystania ciekawy framework, zwany scrumem.

Jest to sposób podziału ról zespołowych, gdzie wyróżnić możemy product ownera, scrum mastera i scrum developerów. Każdy z nich posiada nieco inny zakres obowiązków. Szkolenia scrum master przygotowują zainteresowanych do objęcia roli polegającej na usuwaniu przeszkód i problemów pojawiających się podczas realizacji projektu.

Zwykle są one związane z organizacją projektu, mogą dotyczyć dla przykładu wygasających licencji aplikacji niezbędnych do tworzenia produktu. Szkolenie product owner przekazuje szerszy zasób wiedzy na temat technik komunikacyjnych między klientami jak i pozostałymi członkami zespołu, co jest kluczowe w stworzeniu produktu zgodnego z oczekiwaniami klienta,

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.