Kierowanie ludźmi - dlaczego warto wybrać się na dodatkowe szkolenie?

Sprawowanie funkcji kierowniczej w firmie nie należy do zadań łatwych, a często nawet przyjemnych. Osoba na tym stanowisku powinna mieć dobrze opanowane umiejętności zarządzania ludźmi.
Zarządzanie talentami wg Gallupa - jak wydobyć talenty pracowników i zbudować na nich mocne strony organizacji?
2019-11-26
26 listopada 2019 -
2019-11-27
27 listopada 2019
Warszawa
Warszawa
Zarządzanie talentami wg Gallupa - jak wydobyć talenty pracowników i zbudować na nich mocne strony organizacji?
Talenty nie są naszą zasługą. Liczy się jak je wykorzystujemy
Wolontariat pracowniczy i CSR – narzędzie rozwoju pracowników i firmy
2019-11-28
28 listopada 2019 -
2019-11-29
29 listopada 2019
Warszawa
Warszawa
Wolontariat pracowniczy i CSR – narzędzie rozwoju pracowników i firmy
Interes, który nic poza pieniędzmi nie przynosi, jest złym interesem

Kierowanie ludźmi - dlaczego warto wybrać się na dodatkowe szkolenie?

 
Nie jest to jednak takie łatwe ze względu na to, że w dziedzinie tej trudno czasami wzorować się na metodach innych osób, a bardzo często trzeba wypracować swój własny styl, swoje własne podejście do pracowników.

Zwłaszcza, kiedy ktoś jest świeżo upieczonym kierwonikiem, nawet po studiach - powinien wziąć udział w dodatkowych ćwiczeniach, które umożliwią mu wydawanie poleceń służbowych w sposób zgodny z jego wierzeniami i charakterem.

Szkolenie typu zarządzanie ludźmi ma na celu odkryć i pogłębić swój potencjał w kierowaniu zespołem pracowniczym, nabycie umiejętności perswazji i wzbudzania szacunku wśród pracowników, poprawnej komunikacji z ludźmi w zespole w taki sposób, by jasno wiedzieli, jakie są ich zadania i obowiązki i jakie ich pracodawca ma wobec nich wymagania.

Ponadto, na tego rodzaju szkoleniach uczestnicy mogą również pogłębić swoją wiedzę z zakresu efektywnego zarządzania i wykorzystywania czasu w pracy.

Na pewno przyda się również poćwiczenie i głębsze zrozumienie technik mających na celu większe zmotywowanie pracowników firmy.

Takie szkolenie to świetna inicjatywa nie tylko dla kierowników niższych szczebli, ale również tych z wieloletnim doświadczeniem, a także dyrektorów.

Świat idzie do przodu, razem ze zmianami technologicznymi zmieniają się ludzie, ich metody działania, cele, wartości, dlatego wiedzę z zakresu zarządzania ludźmi warto na bieżąco aktualizować.

Pamiętajmy, że coraz młodsze pokolenia to coraz inteligentniejsi młodzi ludzie, świetnie obeznani z dzisiejszą technologią, ale też poszukujący pewnego rodzaju wolności, bardziej niż niegdyś szukający sposobu do wyrażenia swojego ja.

Tymi ludźmi nie da się tak zarządzać jak ludźmi urodzonymi przed latami dziewięćdziesiątymi, dlatego niektóre techniki wpływania na ludzi należy zaktualizować i poszukać nowych sposobów na pełne wykorzystywanie potencjału pracowniczego.
Gamma - firma szkoleniowa 2016 roku w rankingu Gazety Finansowej. Oferujemy szkolenia menadżerskie i sprzedażowe np:
i inne. Zapoznaj się z nimi. Zapraszamy.
Excellent Manager- sztuka delegowania i motywowania zespołu
2019-12- 5
5 grudnia 2019 -
2019-12- 6
6 grudnia 2019
Warszawa
Warszawa
Excellent Manager- sztuka delegowania i motywowania zespołu
Delegowanie pracy się sprawdza, nadzorowanie osoby delegującej pracę, sprawdza się jeszcze bardziej
Szkolenia zamknięte: Menedżerskie
Zamiast popychać ludzi, lepiej ich pociągać

Wierzymy, że jest wiele dróg prowadzących do podniesienia efektywności menedżerów, a więc i organizacji. Metodyki, narzędzia, formaty szkoleniowe, proces rozwojowy  dobieramy kultury organizacyjnej. Zapraszamy na szkolenia menedżerskie (szkolenia dla kierowników).

Już niedługo:
Wczoraj kolega, dziś przełożony - budowanie autorytetu nowego menadżera
Zobacz szkolenia powiązane z tematem artykułu:
Negocjacje w biznesie
9 grudnia 2019 - 10 grudnia 2019
Warszawa
Radzenie sobie z psychomanipulacją w sprzedaży i negocjacjach
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE
NEGOCJACJE - taktyki mistrzów
SZKOLENIE NA ZAMÓWIENIE/SZKOLENIE ZAMKNIĘTE

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Przejdź do działu strefy wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd.
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

Najbardziej poczytne materiały WikiGamma:

Szanowni Państwo! Od momentu powstania, metodyki zwinne zyskują coraz większą popularność w różnych dziedzinach biznesu, wspierając organizacje z niemal wszystkich branży w sprawnym zarządzaniu projektami oraz codziennymi działaniami w takich obszarach, jak: informatyka, strategia, komunikacja, sprzedaż, marketing oraz HR. Metodyki Agile umożliwiają efektywne i szybkie budowanie wartościowych rozwiązań wysokiej jakości, wspierają usprawnianie procesów i rozwój kompetencji w zespołach wytwórczych dzięki koncentracji takich koncepcji, jak: inspekcja, adaptacja, ciągłe doskonalenie czy samoorganizacja, bez których żadna firma chcąca działać w dynamicznym środowisku nie jest w stanie budować przewagi rynkowej.
Główną przyczyną, dla której firmy i organizacje decydują się podnieść kompetencje swoich pracowników w obszarze zarządzania projektami jest dynamika otaczającego nas świata. Kapryśna ekonomia, skracające się cykle produkcyjne, zmiany technologiczne, polityczne, prawne, demograficzne i kulturowe kształtują coraz wyższe oczekiwania klientów.
Grywalizacja lub gamifikacja to w Polsce stosunkowo młoda forma motywowania określonych grup m.in. takich jak zespół sprzedażowy, dział IT lub HR czy studenci i uczestnicy szkoleń, działających we wspólnym celu. Aby odczarować nieco ten temat dobrze jest przyjrzeć się mu od podstaw.
Rynek pracy staje się rynkiem pracownika, rotacja pracowników stale rośnie. Stare metody zarządzania tracą na efektywności i współcześni menadżerowie stają przed koniecznością wypracowania nowych modeli, dostosowanych do nowej rzeczywistości. Te wyzwania to coś, do czego warto się przyzwyczaić, bo millenialsi niedługo będą dominującą grupą pokoleniową na rynku pracy.
Sukces firmy zależy od ludzi w niej pracujących, a kluczowi pracownicy mają kluczowe znaczenie dla tego sukcesu, zwłaszcza w perspektywie długoterminowej.
Szanowni Państwo! Model mocnych stron Gallupa jest dzisiaj tak aktualny jak nigdy wcześniej. Zmiany pokoleniowe, motywacja 3.0 , tzw. rynek pracownika oraz poszukiwanie rozwiązań HR-owych, które jednocześnie podnoszą efektywność organizacji i satysfakcję pracowników z wykonywanej pracy – wszystkie te zjawiska stanowią ogromne wyzwania dla działów HR w Polsce i na świecie. Praca na talentach i mocnych stronach wg metodologii Gallupa na pewno pomaga zamienić wyzwania w rezultaty. Życzymy owocnej lektury! Zespół Gamma

Kolejne artykuły

Skuteczna sprzedaż to sztuka, której każdy handlowiec musi się nauczyć. Oczywiście istotną rolę odgrywa tu doświadczenie, ale warto zapoznać się także z kilkoma podstawowymi zasadami skutecznej sprzedaży.
Umiejętność skutecznego i szybkiego rozwiązywania konfliktów to cecha każdego dobrego negocjatora. Negocjacje są nieodłącznym elementem sprzedaży - pozwalają na osiągnięcie dobrych wyników sprzedaży i efektywną pracę.
Znajomość zasad negocjacji jest istotna dla każdego, kto prowadzi własną działalność gospodarczą lub zajmuje się w swojej pracy sprzedażą.
Każda sprzedaż związana jest z koniecznością przeprowadzenia mniej lub bardziej czasochłonnych negocjacji. Celem tego procesu jest osiągnięcia obustronnie korzystnego stanowiska względem parametrów oferty, czego efektem finalnym będzie zawarcie transakcji kupna – sprzedaży.
Sprzedawcy, przedsiębiorcy, osoby prowadzące własną działalność gospodarczą - wszystkie wymienione osoby potrzebują w swojej codziennej pracy umiejętności sprzedaży, jeśli chcą osiągać w niej sukcesy i pracować efektywnie.
Obecny artykuł
Kierowanie ludźmi - dlaczego warto wybrać się na dodatkowe szkolenie?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl

Najbliższe terminy szkoleń związane z tym artykułem

Wczoraj kolega, dziś przełożony - budowanie autorytetu nowego menadżera
25 listopada 2019 -26 listopada 2019 Wrocław
Modele przywództwa zakładają, że  podstawową metod wpływu lidera na zespół jest osobisty przykład. To w jaki sposób jest postrzegany przez...
Zarządzanie talentami wg Gallupa - jak wydobyć talenty pracowników i zbudować na nich mocne strony organizacji?
26 listopada 2019 -27 listopada 2019 Warszawa
Badanie Gallupa wskazało, że każdy z nas ma 5 kluczowych talentów ze zbioru 34. Poznaj własne talenty i zacznij zarządzać, organizować pracę,...

Najpopularniejsze artykuły w tym dziale

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.