Komunikacja warsztaty

Komunikowanie się. W dzisiejszym świecie prawidłowa komunikacja interpersonalna jest niezwykle ważna…

Gamma - Komunikacja warsztaty

  Wiele osób nie potrafi ze sobą rozmawiać, zamiast komunikować się otwarcie, walczymy ze swoimi emocjami, nie potrafimy ich wyrazić co skutkuje frustracją i zamknięciem się na inne osoby. Błędy w komunikacji zdarzają się nie tylko na polu prywatnym, ale również zawodowym. Dzieje się tak ponieważ wielu ludziom brakuje podstawowej umiejętności jaką jest umiejętność komunikowania się.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jak zachować life work balance? Jak nie bać się zmian? Jak opanować paraliżujący stres w życiu prywatnym i zawodowym? Jak przeciwdziałać wypaleniu zawodowemu? Jak zachować równowagę w emocjach? Zapoznaj się z naszymi szkoleniami interpersonalnymi:szkolenie asertywność, stres szkolenie, zarządzanie czasem szkolenie.

  Zapoznaj się z naszym działem szkoleń sprzedażowych.

  Błędy w komunikacji
  Wszystkie negatywne zdarzenia, które dzieją się w naszym życiu w pracy są wynikiem błędów w komunikacji. Z tego też względu niezwykle ważne jest, by nauczyć się świadomej komunikacji. Dzięki temu będziemy w stanie uniknąć wielu konfliktów, kłótni i nieprzyjemnych sytuacji.

  W wielu firmach organizuje się specjalne warsztaty ze skutecznej komunikacji. Komunikacja warsztaty pozwala lepiej poznać się grupie, wyzbyć się wszelkich błędów podczas komunikowania się z innymi ludźmi.

  Warsztaty z prawidłowej komunikacji
  Szkolenia z komunikacji odbywają się zarówno w formie wykładów, jak i przede wszystkim w formie ćwiczeń grupowych. Ćwiczenia te pozwalają wyćwiczyć pewne schematy zachowań w grupie, które pozwalają uniknąć wielu konfliktów.

  Podczas warsztatów z komunikacji uczestnicy uczą się wyrażać swoje zdanie, prawidłowo zadawać pytania, a także na nie odpowiadać w sposób zrozumiały dla reszty. Uczą się również jak nasze gesty, tembr głosu oraz użyte słowa wpływają na odbiór naszej wypowiedzi.

  Zobacz szkolenia zamknięte i szkolenia otwarte realizowane w Gammie dotyczące sprzedaży i rozwoju. Sprawdź szkolenia HR i dla administracji publicznej. Zaufaj firmie szkoleniowej roku.

  Szkolenia z komunikacji powinny być dostosowane pod konkretną grupę. Inne ćwiczenia sprawdzą się w grupie menadżerów, inne zaś w grupie pracowników biurowych. Z tego też względu warto wybrać takich trenerów, którzy dostosowują warsztaty pod daną grupę.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jak wyrażać swoje zdanie odważnie, spokojnie i bez lęku ? Jak komunikować swoje emocje  w sposób który nie narusza terytorium drugiej osoby? Jak zachować się w sytuacji konfliktowej? Zapraszamy do udziału w szkoleniach z asertywności i komunikacji interpersonalnej. Zobacz również szkolenia z rozwoju osobistego.

  Ważne jest, by wszyscy uczestnicy szkolenia wyrazili chęć nauki, a także aktywnie uczestniczyli w zadaniach. Dzięki temu pracownicy danej firmy poznają się nawzajem, nabierają do siebie zaufania, a także zaczynają się lepiej rozumieć.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.