Negocjator handlowy

Niewiele osób rodzi się zdolnymi negocjatorami. Niektórzy mają wrodzony talent i instynkt sprzedażowy, ale reszta osób musi się tego nauczyć jeżeli chce pracować jako przedstawiciel handlowy, sprzedawca…

Gamma - Negocjator handlowy

  Nie ma lepszego sposobu nauki niż praktyka, a tę zapewni udział w szkoleniach. Liczne szkolenia negocjacje handlowe ułatwią bez ryzyka straty klienta lub popełnienia gafy podczas rozmowy z nowym kontrahentem. Wiele szkół oferuje ogólne szkolenia dla osób indywidualnych, ale najlepszym pomysłem jest skorzystanie z oferty przeszkolenia większej grupy osób zajmujących się sprzedażą w danej firmie.

  Wiele szkół i uczelni oferuje już szkolenia przystosowane dla danego klienta uwzględniając jego szczególne potrzeby, np. inne szkolenie będzie przygotowane dla sprzedawcy artykułów szkolnych dla placówek edukacyjnych, a inne dla sprzedawców usług ubezpieczeniowych. Niezależnie od branży podczas szkolenia poznamy typy psychologiczne klientów wraz z metodami sprzedaży najodpowiedniejszymi dla danej osobowości, reguły sprzedaży, techniki manipulacji i jak się przed nimi bronić.

  Każde szkolenie wiąże się z otrzymaniem materiałów pomocniczych i poglądowych, wykładami, ćwiczeniami w grupach, symulacjami rozmów, oglądaniem filmów z zastosowania danych technik. Najważniejsze jednak jest wymienienie się doświadczeniami.

  Takie spotkania to okazja to zapoznania się z metodami stosowanymi przez kolegów z firmy, którzy być może nie zdają sobie sprawy z doskonałych metod jakie stosują. Celem szkolenia z negocjacji handlowych nie jest nauka manipulowania potrzebami klienta, ale pomoc w ich zdefiniowaniu i budowaniu na tej podstawie solidnych relacji biznesowych.

  Jak pracować z trudnym klientem? Co to jest Seek&sale training i jak zostać hunterem sprzedaży? Jak skutecznie negocjować. Jak radzić sobie z psychomanipulacją w biznesie? Sprawdź nasze szkolenia sprzedażowe. Zapraszamy.

  Symulacje są świetna metodą budowania asertywności i pewności siebie, budowanie scenariuszy do wykorzystania w prawdziwych negocjacjach i spotkaniach handlowych, także z najtrudniejszymi kontrahentami. To prawdopodobnie jedyna okazja na wyrobienie sobie nawyków reakcji w najtrudniejszych sytuacjach, które prawdopodobnie nie powtórzą się na tyle często aby nauczyć się prawidłowych odpowiedzi.

  Szkolenia warto powtarzać co najmniej raz do roku. To daje gwarancję ugruntowania posiadanej wiedzy i rozszerzenie jej o nowe, aktualne techniki i metody.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.