Jak stać się perfekcyjnym menedżerem?

Jeżeli od dawna współpracujesz z ludźmi, na pewno doskonale rozumiesz potrzebę własnego rozwoju osobistego i konieczność dalszego rozwijania swoich umiejętności przewodzenia swoimi podwładnymi.

zdjęcie - (the_title())
Doskonałe efekty najlepszym w branży udaje się osiągnąć dzięki systematycznemu uczęszczaniu w szkoleniach dla menedżerów.

Właściwie przeprowadzone szkolenie to nie czczy monolog prowadzącego, ale aktywne ćwiczenia, które umożliwiają zastosowanie zarówno wiedzy, jak i umiejętności, na różnych grupach pracowników.

Takie szkolenia mogą dotyczyć między innymi rozwijania umiejętności z zakresu team building, coachingu dla pracowników, zarządzania czasem własnym i czasem grupy.

To jednak nie jedyne tematy, w których każdy menedżer może i powinien systematycznie brać udział. Wiadomo, że w poważnych firmach każdy menedżer ma pewny zakres obowiązków i jest wyspecjalizowany w danej dziedzinie.

Jedni pracują w rekrutacji, inni w zespołach pracowników, jeszcze inni zarządzają projektami bądź finansami. Choć możemy być menedżerem wyspecjalizowanym tylko do pracy w jednej w takich komórek, to dodatkowa wiedza z zakresu obowiązków również naszych partnerów może tylko pomóc nam w lepszym zrozumieniu funkcjonowania całej firmy, dlatego jeśli chcemy być w czymś naprawdę dobrzy, powinniśmy nie tylko świetnie wykonywać nasze obowiązki służbowe, ale także mieć stosowną wiedzę na temat tego, czym jeszcze zajmować się mogą nasi pracownicy.

Delegowanie obowiązków i przyjmowanie odpowiedzialności to nie wszystko, co cechuje kierowników - perfekcjonistów odnoszących znaczące sukcesy w swojej dziedzinie. To także elastyczność, nabywana z coraz większą wiedzą w innych dziedzinach.

Dlatego, jeśli chcesz osiągnąć znaczący sukces, świetnie rozumieć swoich członków zespołu i umiejętnie wykorzystywać ich potencjał, powinieneś systematycznie korzystać z możliwości zapewnianej przez szkolenia dla menedżerów.

Tak naprawdę tylko w ten sposób jesteś w stanie być przygotowanym na wiele możliwości i wykorzystać w pełni swoje umiejętności.
Zobacz nasze szkolenia menadżerskie i szkolenia sprzedażowe np: zarządzanie projektami szkolenie, scrum szkolenie, techniki sprzedaży szkolenie i inne. Gamma - firma szkoleniowa roku.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.