Po co firmie projekt PMI?

Współczesne przedsiębiorstwa już od pierwszych chwil swojego istnienia stają w szranki z licznymi konkurentami…

Gamma - Po co firmie projekt PMI?

   

  Wśród nich znajdują się doświadczeni weterani, część to nowicjusze – wszyscy jednak pragną osiągnąć sukces, nieustannie szukając właściwej drogi. Jedną z nich jest inwestowanie w rozwój osobisty pracowników: wysyłanie ich na kursy, przydzielanie do projektów, dzięki którym nabywają cenne doświadczenia i niezbędną praktykę, motywowanie do samodzielnego zgłaszania inicjatyw, wpływając tym samym na kształt swojego miejsca pracy.

  Czego można się nauczyć na takim kursie?
  szkolenie zarządzanie projektami oferuje kompleksową edukację w wąskiej dziedzinie. W czasie kilkudniowego szkolenia odbywają się symulacje prawdziwych wydarzeń i analiza studiów przypadku, mających wskazać uczestnikom typowe elementy sytuacji, w jakich później się znajdą.

  Przygotowuje ich to do zmierzenia się z mniej obcą atmosferą presji i niepewności, co do własnych umiejętności. Pozwala im nabrać pewności siebie, oswoić się z własnymi i cudzymi słabościami, zaakceptować pewien stopień ryzyka, jakim obarczone jest podejmowanie kluczowych decyzji, mogących przyczynić się do niepowodzenia firmowego projektu.

  Gamma – firma szkoleniowa roku.

  Jak coaching wyzwala ludzki potencjał? Jak zostać liderem transformacyjnym? Jak sprawnie i skutecznie zarządzać zmianą? Co to jest flow i jak przejść od apatii do pasji? Zapraszamy na nasze szkolenia.

  Zapoznaj się z nimi.

  Co składa się na takie szkolenie?
  W zależności od tego, jakiego rodzaju umiejętność jest potrzebna, wyróżnia się kilka dziedzin, np. zarządzanie ryzykiem, zarządzanie czasem i harmonogramem, zarządzanie personelem, zarządzanie komunikacją. Służą do tego określone programy, przygotowane tak, aby kształcić praktyczne umiejętności przy zachowaniu realistycznego charakteru szkolenia.

  Sprawne zarządzanie projektem jest dzisiaj niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa, które pragnie spełniać oczekiwania klientów. Standardy nie stoją w miejscu, stale podwyższając poprzeczkę tym, którzy chcą je osiągnąć.

  Tylko dzięki profesjonalnej edukacji można stanowić siłę zdolną do konkurowania z najlepszymi firmami w danej branży. Tylko odpowiednio wyuczony personel jest w stanie stanowić niepokonaną siłę w starciu opierającym się na optymalnym wykorzystaniu wiedzy przy ponoszeniu minimalnych kosztów.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.