Podnieś kompetencje swojego zespołu

Współczesny rynek pracy to miejsce gdzie cenione są umiejętności i kompetencje. Dynamiczny rozwój technologii sprawił dodatkowo, że kompetencje te muszą być nieustannie rozwijane i aktualizowane, aby nie wypaść z obiegu.

Gamma - Podnieś kompetencje swojego zespołu

  Współczesny rynek pracy to miejsce gdzie cenione są umiejętności i kompetencje. Dynamiczny rozwój technologii sprawił dodatkowo, że kompetencje te muszą być nieustannie rozwijane i aktualizowane, aby nie wypaść z obiegu.

  To właśnie dlatego ogromne znaczenie zarówno dla pracowników, jak i kadry zarządzającej i właściciela przedsiębiorstwa mają stosowana metody szkoleniowe. Refundowany lub też częściowo dofinansowany przez pracodawcę system szkoleń, kursów i innych form umożlwiających ciągłe doskonalenie się i aktualizację zasobów wiedzy i umiejętności pracowników stanowi ogromny atut.

  Szczególnie teraz, biorąc pod uwagę rekordowo niskie bezrobocie na rynku pracy w Polsce, kiedy mamy do czynienia ze zjawiskiem tak zwanego rynku pracownika należy zwrócić uwagę na to co oferujemy naszym podwładnym, tak aby czuli się dla firmy ważni i przez nią doceniani. Zapobiegnie to odpływowi zasobów kadrowych i wystąpieniu szkodliwego zjawiska rotacji.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenie zarządzanie zespołem pracowniczym - jak zbudować silny zespół? Wznieś na wyższy poziom swoje umiejętności zarządzania zespołem. Szkolenie przeznaczone dla menagerów i liderów.
  Tematy powiązane z tym szkoleniem: szkolenie online - zarządzanie zespołem, szkolenia menedżerskie. inne szkolenia online

  Dobrze wykwalifikowany menager z pewnością zna i sprawnie stosuje metody szkoleniowe. Jednak bardzo często samodzielne działania nie są wystarczające. Wówczas, aby dać pracownikom poczucie, że firma nie waha się, nie oszczędza na nich i chętnie inwestuje w ich rozwój warto zainwestować w szkolenia zewnętrzne. Profesjonaliści zadbają i odpowiednio dobiorą techniki oraz program szkolenia uszyty na miarę potrzeb naszej firmy.


  Takie szkolenie może stać się równocześnie idealnym pretekstem do zorganizowania krótkiego wyjazdu o dodatkowym charakterze integracyjnym. Zgrany zespół, którego kwalifikacje są na bieżąco aktualizowane i podnoszone z pewnością będzie osiągać lepsze wyniki i pracować sprawniej, co szybko przełoży się na sukces komercyjny i finansowy przedsiębiorstwa.

  Taka inwestycja w szkolenia pracowników szybko się zwróci. Dodatkowo nie od dziś wiadomo, że w miłej atmosferze i w towarzystwie ludzi, których się lubi pracuje się przyjemniej, dzięki czemu wydajniej. Stąd warto zadbać również o atmosferę w zespole i dobrą atmosferę w pracy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.