Podstawowe szkolenia z zarządzania projektami

Na rynku różnorodne podmioty oferują cały szereg szkoleń z zakresu zarządzania projektami. Zanim jednak przejdzie się do analizy szkoleń z wiedzy specjalistycznej warto zapoznać się jak wygląda większość ofert szkoleń podstawowych, które są z pewnością najbardziej interesujące dla wszystkich nowych pracowników związanych z zarządzaniem projektami oraz tych osób, które zamierzają się przekwalifikować i związać z tą dochodową branżą.

 
Na rynku różnorodne podmioty oferują cały szereg szkoleń z zakresu zarządzania projektami. Zanim jednak przejdzie się do analizy szkoleń z wiedzy specjalistycznej warto zapoznać się jak wygląda większość ofert szkoleń podstawowych, które są z pewnością najbardziej interesujące dla wszystkich nowych pracowników związanych z zarządzaniem projektami oraz tych osób, które zamierzają się przekwalifikować i związać z tą dochodową branżą.

Na rynku oferowane są obecnie szkolenia jednodniowe na poziomie podstawowym trwające 8 godzin. Podczas jednodniowego warsztatu wszyscy uczestnicy zapoznają się ze skróconą receptą skutecznego i efektywnego zarządzania każdym projektem na wszystkich etapach jego życia.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W dużej mierze umiejętności przywódcze można wypracować. Dobre zarządzanie zespołem to sztuka dobrego motywowania oraz delegowania zadań. Zdobądź niezbędną wiedzę potrzebną, by zostać EXELLENT MENAGEREM! Zapraszamy na szkolenie z zarządzania zespołem.Mogą Cię również zainteresować: szkolenia po angielsku, szkolenie rozwiązywanie konfliktów w zespole.

Umiejętność sprawnego zarządzania gwarantuje pewność, iż projekt zrealizuje wszystkie swoje założenia w określonym czasie nie przekraczając przewidywanego budżetu. Agile project management szkolenie przewiduje również wyposażenie uczestników w pakiet szablonów dokumentów zarządczych, które są gotowe do użycia w pracy. Usprawnia to kierowanie projektem od strony administracyjnej.

Specyfika szkoleń tego typu polega na prowadzeniu zajęć typu warsztatowego w małych grupach ćwiczeniowych przez wyspecjalizowanych trenerów o szerokiej wiedzy teoretycznej i bardzo dużym doświadczeniu praktycznym. Poza elementami wykładowymi standardem są elementy praktyczne, takie jak: wymiana doświadczeń, czy analiza studium przypadku, które pozwalają uczestnikom na przećwiczenie swojej dotychczasowej i nowej wiedzy.
 
Elementy praktyczne są szczególnie ważne, gdyż tego rodzaju agile szkolenia nie powinny służyć jedynie przyswojeniu teorii. Ich celem jest przygotowanie uczestników do sprostania wyzwaniom współczesnego rynku pracy.

Szkolenia project managementna poziomie podstawowym przeprowadzane są w ciągu jednego dnia roboczego (łącznie 8 godzin zajęć teoretycznych i praktycznych), a za udział w nim standardem jest wydanie certyfikatu PMI REP. Koszt wzięcia udziału w opisywanym przedsięwzięciu wynosi ok. 1000 złotych za uczestnika. Należy przy tym pamiętać, iż niektóre podmioty kierujące na szkolenia uprawnione są do wystąpienia o zwrot podatku VAT.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.