Szkolenie Design Thinking

Szkolenie Design Thinking organizowane jest w postaci kilkudniowego ( często trzydniowego, weekendowego) treningu obejmującego w znaczącym stopniu praktykę, nieco mniej skupiając się na czystej teorii. Szkolenie to doskonale przygotowuje do jakże trudnej często roli moderatora warsztatów i procesów Design Thinking.

zdjęcie - Szkolenie Design Thinking

 

Szkolenie Design Thinking organizowane jest w postaci kilkudniowego ( często trzydniowego, weekendowego) treningu obejmującego w znaczącym stopniu praktykę, nieco mniej skupiając się na czystej teorii. Szkolenie to doskonale przygotowuje do jakże trudnej często roli moderatora warsztatów i procesów Design Thinking. Prowadzący szkolenie uczestnikom przekazują możliwie jak najszerszy zestaw narzędzi oraz umiejętności, pozyskanych po udanym zakończeniu całego szkolenia. Wszystkie zdobyte umiejętności będą pozwalały na niezwykle sprytne i umiejętne stosowanie innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań do wykorzystania w wielu sferach biznesu czy różnego typu projektach. Firmy wybierając najlepszych organizatorów szkolenia Design Thinking, przede wszystkim kierują się ilością zajęć praktycznych. Im ich więcej tym lepiej. Nigdy teoria nie będzie w stanie dać możliwości zapanowania nad nowymi wiadomościami i umiejętnościami, jak zajęcia praktyczne, trenujące nowe i już do tej pory zdobyte umiejętności. Na większości szkoleń każdy z jego uczestników ma szansę podjęcia pracy na własnych case'ach, co jeszcze efektywniej pozwala na przyswajanie nowo zdobytej wiedzy i umiejętności. W zależności od pełnionego stanowiska. szkolenie Design Thinking daje zupełnie inne możliwości. I tak np. osoba pracująca na stanowisku dyrektora działu czy managera, po skończeniu takiego kursu:

- pozna wszystkie, nawet dotąd jej nie znane rodzaje konsumenckich badań,
- pozna sposoby na rozbudzenie własnej, ale i całego zespołu kreatywności oraz większej odwagi w stosowaniu bardzo innowacyjnych, a nawet niekiedy kontrowersyjnych ( choć skutecznych ) rozwiązań,
- będzie w stanie stworzyć zgrany i dobrze współpracujący ze sobą na każdym polu zespół.

Odbywający szkolenie Design Thinking przedsiębiorca czy startupowiec będzie potrafił:
- stosować odpowiednie narzędzia do poznawania potrzeb każdego typu klienta,
- bezbłędnie testować oraz poddawać szczegółowej analizie wszelkie hipotezy dotyczące aktualnego stanu rynkowego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Firma Gamma sp. j. zaprasza na szkolenie z Design Thinking. Szkolenie prowadzone jest metodą warsztatową, gdzie uczestnicy zostaną przeprowadzeni przez cykl Design Thinking. Dzięki temu, mogą oni od razu przećwiczyć  idee Design Thinking, co pozwala na szybsze  wdrożenie tej metodyki w praktykę zawodową. Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działu HR. Zobacz również: szkolenie zarządzanie projektami, szkolenia dla menedżerów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.