Szkolenie z postaw zarządzania projektami

Szkolenie z postaw zarządzania projektami kierowane jest przede wszystkim do wszystkich tych osób, które stawiają lub też w najbliższym czasie mają zamiar postawić swoje pierwsze kroki w obszarze związanym z szeroko rozumnymi zagadnieniami odnoszącymi się do zarządzania projektami. 

Gamma - Szkolenie z postaw zarządzania projektami

   

  Szkolenie z postaw zarządzania projektami kierowane jest przede wszystkim do wszystkich tych osób, które stawiają lub też w najbliższym czasie mają zamiar postawić swoje pierwsze kroki w obszarze związanym z szeroko rozumnymi zagadnieniami odnoszącymi się do zarządzania projektami.

  Agile project management kurs kieruje się również do osób, które ze względu na pełnione obowiązki będą współuczestniczyć w prowadzeniu prac projektowych lub będą współpracowały z projektami. Głównym powodem, dla którego organizowane są tego typu scrum szkolenia, jest zapoznanie uczestników z absolutnie podstawowymi informacjami, niezbędnymi aby móc choćby częściowo pracować przy zarządzaniu projektami. Dlatego przy szkoleniach dla początkujących, organizatorzy skupiają się głównie na najważniejszych według nich elementach cyklu życia całego projektu.

  Niezwykle ważne jest, aby teoria z jaką zostaną zapoznani uczestnicy agile szkolenia, bez problemów mogła zostać przeniesiona do ich realnego życia zawodowego. Obecnie większość tego typu szkoleń, poza zajęciami czysto teoretycznymi organizuje również kilka godzin zajęć praktycznych. Jest to tym łatwiejsze, że grupy szkoleniowe rzadko liczą więcej niż 10 osób.

  Szkolenie z postaw zarządzania projektami ma dla osób biorących w nim udział wiele korzyści, między innymi:

  - uczestnicy takiego szkolenia poznają podstawy związane z zarządzaniem projektami, dzięki czemu łatwiej będzie im nie tylko pracować przy projektach, ale również ułatwiają dalsze szkolenie w tym zakresie
  - uczestnicy poznają podstawowe terminy oraz elementy ściśle związane z cyklem życia projektu
  - organizatorzy wyposażają uczestników takiego szkolenia w elementarne narzędzia, jakie są niezbędne dla każdej osoby, która choćby nawet w niewielki stopniu bierze udział w tworzeniu projektu
  - szkolenie tego typu to dopiero wstęp do bardziej zaawansowanych kursów, zawierających jeszcze więcej bardziej skomplikowanych technik i metod, jakie związane są z dość obszernym zagadnieniem, jakim jest zarządzanie projektami.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.