Szkolenie z wystąpień publicznych

Wiele osób ma większe lub mniejsze trudności podczas przemówień. Pojawia się stres, strach przed wystąpieniem, może pojawić się również paraliżująca trema. W wielu przypadkach emocje te mogą skutecznie zepsuć nasze przemówienie.

zdjęcie - Szkolenie z wystąpień publicznych

 

Wystąpienia publiczne w pracy
Wiele zawodów związanych jest z przemówieniami na forum publicznym. Menadżerowie, kierownicy, przedstawiciele handlowi oraz właściciele firm często w pracy muszą wygłosić prezentacje przed gronem słuchaczy. Prezentacje mogą dotyczyć wielu kwestii.

Celem przemówienia może być przekazanie strategii przedsiębiorstwa, sugerowanych zmian w firmie, a także informacji o nowych usługach czy produktach. Prezentacja może również dotyczyć zmian, które nie wzbudzają negatywne emocje wśród słuchaczy. Z tego też względu dobry mówca powinien potrafić wzbudzić zainteresowanie swoim przemówieniem oraz panować nad emocjami w grupie.

Szkolenia z wystąpień publicznych
Nie każdy człowiek rodzi się z umiejętnościami związanymi z przemówieniami publicznymi. Każdy jednak może stać się dobrym mówcą. Dobrym rozwiązaniem jest ukończone szkolenie z wystąpień publicznych które pomoże nam przezwyciężyć strach i wzbogaci nasze umiejętności interpersonalne. Podczas szkolenia poznajemy wiele technik i przydatnych trików, które pomogą nam podczas wystąpień w przyszłości.

Za pomocą ćwiczeń uczestnicy poznają swoje mocne i słabe strony, uczą się jak przemawiać, by wzbudzić zainteresowanie słuchaczy oraz jak skutecznie wzbudzić sympatię oraz zaufanie grupy. Dobry mówca potrafi przekonać do siebie i swoich pomysłów grupę. Jest to podstawowa umiejętność osób, które zarządzają gronem osób.

Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Czas na perfekcyjne prezentowanie - zarządzanie wizerunkiem. Bądź gotowy na nowe wyzwania! Wybierz szkolenie które zwiększy twój potencjał innowacyjności i kreatywności. Zobacz nasze szkolenia interpersonalne: szkolenie z asertywności, szkolenie z wystąpień publicznych, efektywne zarządzanie czasem.

Dlatego szkolenia z wystąpień publicznych skierowane są w głównej mierze do kadry menadżerskiej. Sztuka skutecznej prezentacji jest umiejętnością, którą może wyćwiczyć każdy. Wystarczy pozbyć się lęku przed wystąpieniami oraz poznać kilka wskazówek, które pomogą opanować tą umiejętność.

Specjalnie przygotowani trenerzy podczas szkolenia pracują z każdym uczestnikiem indywidualnie, by w sposób jak najbardziej efektywny nauczyć go sztuki przemawiania.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.