Szkolenie z zarządzania zespołem handlowym

Zarządzenie zespołem sprzedażowym wymaga nie lada kompetencji z rozmaitych dziedzin związanych ze sprzedażą.

zdjęcie - (the_title())

Dlatego też nie jeden manager powinien odbyć przynajmniej jedno takie szkolenie w ciągu roku. Takie szkolenie to idealnie i przede wszystkim niezwykle praktyczne kompendium wiedzy o nowoczesnym i efektywnym zarządzaniu zespołem handlowym.

Udział w szkoleniu, poza dostarczaniem dużej wiedzy teoretycznej pozwala na podniesienie kompetencji pracownika w zakresie zarządzania zespołem handlowym. Udział w szkoleniu bardzo szybko potrafi dość znacząco wpłynąć na wzrost wyników sprzedażowych. Szkolenie z zarządzania zespołem handlowym kierowane przede wszystkim jest do:

 • kadry managerskiej niezależnie od szczebla na jakim się znajdują
 • dyrektorów handlowych
 • członków zarządu
 • właścicieli firm handlowych
 • specjalistów, którzy chcą swój awans zawodowy powiązać z efektywnym zarządzaniem zespołem handlowym.

Takie zarządzanie zespołem sprzedażowym szkolenie ma przede wszystkim na celu umiejętne przekazanie uczestnikom wagi, roli i misji, jakie w każdej firmie handlowej mają niebagatelne znaczenie dla osiągnięcie efektywnych wyników sprzedażowych.

Warsztat uzyskany na kursie poświęcony jest jakości i sposobie komunikowania, motywowania i budowania zaangażowania w dziale handlowym. Współpraca pomiędzy pracownikami jest jednym z kluczy do efektywnego podnoszenia wyników sprzedażowych. A one najlepiej odzwierciedlają umiejętności i kompetencje jakie posiada szef działu handlowego, odpowiedzialny za zarządzanie zespołem.

Jak pracować z trudnym klientem? Co to jest Seek&sale training i jak zostać hunterem sprzedaży? Jak skutecznie negocjować. Jak radzić sobie z psychomanipulacją w biznesie? Sprawdź nasze szkolenia sprzedażowe. Zapraszamy.

Takie szkolenie udzieli też niezbędnej odpowiedzi na pytania czy dana osoba jest w stanie skutecznie zarządzać poddanym sobie zespołem handlowym. Dzięki szkoleniu nie jeden manager dowie się jak stawiać przed pracownikami cele oraz jak wspomagać ich w realizacji wszystkich założeń w wyznaczonym terminie. Takie szkolenie obejmuje między innymi:

 • określenie zakresu kompetencji szefa
 • zarządzanie zespołem handlowym
 • budowanie zaangażowania i motywacji wśród pracowników.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
 • 800 pigułek wiedzy
 • 40 filmów edukacyjnych
 • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.