Jak dobrze wybrać dostawcę team buildingu

Przed osobami odpowiedzialnymi za wybór firmy realizującej event firmowy  stoi nie lada zadanie . Mają wybrać firmę, która dostarczy usługę innowacyjną a jednocześnie bezpieczną.  Innowacyjną – ponieważ pracownicy nie chcą brać udziału w aktywnościach ogranych, które pamiętają z poprzednich lat (czyli zwykle odpadają quady, tyrolka i paintball).

20 grudnia 2018
zdjęcie - Jak dobrze wybrać dostawcę team buildingu

Jak dobrze wybrać dostawcę team buildingu

Przed osobami odpowiedzialnymi za wybór firmy realizującej event firmowy  stoi nie lada zadanie. Mają wybrać firmę, która dostarczy usługę innowacyjną a jednocześnie bezpieczną. 

Innowacyjną – ponieważ pracownicy nie chcą brać udziału w aktywnościach ogranych, które pamiętają z poprzednich lat (czyli zwykle odpadają quady, tyrolka i paintball).

Bezpieczną – ponieważ porażka będzie oznaczać, że wszyscy pracownicy firmy będąc zgromadzeni w jednym miejscu będą narzekać na wydarzenie i dopytywać kto jest odpowiedzialny za ten stan rzeczy.

Dlatego HR managerowie – bo to głównie oni podejmują tego typu decyzje najczęściej sięgają po sprawdzone firmy – takie, które mają przynajmniej kilkuletnie doświadczenie i dziesiątki realizacji za sobą.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Wyjazdy integracyjne to świetna metoda zacieśnienia więzi w zespole (szkolenia team building). Często pozwalają na przyjemne spędzenie czasu i jednoczesne rozwiązanie konfliktów lub problemów, które dręczą zespół.  Na wyjazd integracyjny warto spojrzeć jak na proces, który ukierunkowuje pracowników na wspólny cel, poprawia komunikację, przekształca przywództwo z nadzoru w przewodnictwo.

Poznaj nasze przykładowe zabawy integracyjne:

Nawet wybierając jednak z tego grona dostawcę należy dołożyć wszelkich starań, aby dokonać najlepszego wyboru.

Należy pytać i weryfikować – liczbę zrealizowanych teambulidingów, sprawdzać doświadczenie trenerów, pracowników ekipy wspierającej oraz koordynatora odpowiedzialnego za samą realizację.

Należy sprawdzić czy proponowany projekt był już testowany na innych grupach czy też będzie to debiut.

Warto sprawdzić mechanikę realizacji i upewnić się czy odpowiada ona wyobrażeniu uczestników o tego typu spotkaniach (nie proponujemy np. LARP’ów grupie zaawansowanej wiekowo).

Sprawdzenie firmy, pracowników i samego projektu powinno dać odpowiedź komu powierzyć realizację spotkania firmowego.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Marketing jako filozofia i praktyka zarządzania pojawił się stosunkowo niedawno. W Europie i USA do lat 30. ubiegłego stulecia, natomiast w Polsce do końca PRL-u dominowała filozofia nastawienia na produkcję.
Wiele ludzi może kojarzyć zespół wirtualny z zespołem nierzeczywistym, złożonym z awatarów. Jednak zespół wirtualny jest jak najbardziej rzeczywisty, składa się z rzeczywistych ludzi, którzy wykonują realną pracę.

Zarządzanie zespołem zdalnym jest dla menadżera prawdziwym stress testem. Przyjdzie mu przeprowadzić wiele trudnych rozmów i rozwiązać wiele trudnych zawodowych sytuacji. W jaki sposób powinien to robić?

Kapitał ludzki to dziś najważniejsza przewaga konkurencyjna i najczęstsza bariera rozwoju organizacji. Działy HR coraz więcej wysiłków kierują na pozyskanie i utrzymanie wartościowych pracowników. Efekty tych działań to w skrócie tzw. doświadczenie pracownika / employee expirience. Zapraszamy to lektury Raportu HR 2019 poświęconemu temu zjawisku.

Rynek pracy staje się rynkiem pracownika, rotacja pracowników stale rośnie. Stare metody zarządzania tracą na efektywności i współcześni menadżerowie stają przed koniecznością wypracowania nowych modeli, dostosowanych do nowej rzeczywistości. Te wyzwania to coś, do czego warto się przyzwyczaić, bo millenialsi niedługo będą dominującą grupą pokoleniową na rynku pracy.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,



E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę



lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.