Pomysł na ciekawy team budiling

Każdy HR manager poszukuje ciekawego team buidlingu. Pracownicy firmy na pytanie „co ma być tym razem?” odpowiadają zawsze to samo – „coś nowego” . Nie wchodzą więc w grę imprezy przebierane, quady, survivale, tyrolki czy paintball’e – nawet te laserowe.

20 grudnia 2018
zdjęcie - Pomysł na ciekawy team budiling

Pomysł na ciekawy team-budiling

Każdy HR manager poszukuje ciekawej integracji. Pracownicy firmy na pytanie „co ma być tym razem?” odpowiadają zawsze to samo – „coś nowego” . Nie wchodzą więc w grę imprezy przebierane, quady, survivale, tyrolki czy paintball’e – nawet te laserowe.

Jeśli pojawia się potrzeba to znajduje się również i na nią odpowiedź . Rynek odpowiedział – LARP’ami (Large Role Playing Games), grami kompozytowymi, sztukami korporacyjnymi, VR’em.

Wszystkie z tych projektów na pewno są ciekawe, są innowacyjne  i zaskakujące. Jeżeli odpowiednio zbalansować tzw. fun factor z celami rozwojowymi to powstaje kompletne rozwiązanie.

Co ciekawe w tym pędzie poszukiwań nowych rozwiązań zdarza się, że przychylność zyskują rozwiązania vintage – takie jak festiwal filmowy czy impreza na kajakach.

Najważniejsze, aby teambuliding był nowy i ciekawy dla pracowników firmy, a nie nowy obiektywnie – na tle doświadczeń ogółu pracowników korporacji.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

Kolejnym trendem, któremu warto się przyjrzeć są aktywności łączące świat rzeczywisty z tym wyświetlanym na sprzętach mobilnych. Nie bez powodu gra POKEMON GO, a wcześniej INGRESS święcą takie triumfy – ludzie oczekują tego typu atrakcji.

W przypadku tego rodzaju integracji jedynym ograniczeniem są środki finansowe na stworzenie aplikacji mobilnej – czasem nie są to duże pieniądze, ale bywa, że sam koszt m-narzędzia przekracza finanse przeznaczone na wikt i opierunek uczestników.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Aby być atrakcyjnym miejscem pracy dla przedstawicieli młodego pokolenia, firma powinna zresetować swoje cele, które powinny w większym stopniu niż do tej pory wspierać wartości społeczne. Taki wniosek płynie z corocznego badania firmy Deloitte „Millennian Survey 2016”.

Quick wins to technika zarządzania polegająca na tym, że szybko wprowadza się w życie  szereg drobnych, nie wymagających wiele czasu i nakładu sił, rozwiązań. Suma tych rozwiązań powinna na końcu przynieść realizację nakreślonego wcześniej, kompleksowego planu zmian i ulepszeń.

„Dlaczego” Simona Sineka ma na celu pobudzać ludzi do robienia tego, co ich inspiruje, aby wszyscy razem mogli zmieniać świat. Sinek mówi, pisze, uczy, doradza i tworzy produkty, aby rozpowszechnić ten przekaz.

Pomodoro to prosta metoda pomagająca w zarządzaniu czasem, zwiększeniu koncentracji i podniesieniu efektywności.

Handlowcy przedstawiają Klientom produkty i usługi bez przekonania, nie budując odpowiedniego wizerunku marki. Nie podkreślają zalet własnych rozwiązań, ani nie wspominają o niektórych opcjach twierdząc bądź myśląc, że przecież i tak „nikt tego nie weźmie”. Na spotkaniach wewnętrznych pracownicy sił sprzedaży podważają atrakcyjność własnych produktów, podkreślając zalety tych, które proponują inni rynkowi gracze

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.