Survival mode on

Warszawa to miasto, w którym zdecydowanie liczą się zęby i pazury. W wielu firmach w stolicy pracownicy muszą być uodpornieni na stres i pracę pod presją, muszą być zintegrowanym zespołem, który pomaga sobie wzajemnie w trudnych sytuacjach.

10 czerwca 2019
zdjęcie - Survival mode on

W ARTYKULE:


Survival mode on

Warszawa to miasto, w którym zdecydowanie liczą się zęby i pazury. W wielu firmach w stolicy pracownicy muszą być uodpornieni na stres i pracę pod presją, muszą być zintegrowanym zespołem, który pomaga sobie wzajemnie w trudnych sytuacjach. Pytanie jednak pozostaje - w jaki sposób osiągnąć taki efekt?

Imprezy integracyjne - najlepsze rozwiązanie

Imprezy integracyjne to rzeczywiście dzisiaj prawdziwie doskonały pomysł. Jednak jaki rodzaj imprezy integracyjnej konkretniej powinniśmy wybrać? W końcu ich oferta naprawdę nie jest wcale taka mała. Czy mają to być warsztaty kulinarne? Raczej nie - one lepsze są do miejsc, w których chcemy stworzyć prawdziwie domową atmosferę. Z kolei gry terenowe czy gry scenariuszowe raczej stawiają na rozwój poszczególnych talentów członków zespołu niż generalnie na umiejętność pracy w stresie. W co zatem warto zainwestować? Otóż ciekawą opcją wydaje się być team building Warszawa w postaci survivalu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy w obecnych czasach wszystkie itegracje, spotkania firmowe, warsztaty czy atrakcje dla zespołu trzeba odłożyć na "lepsze czasy"?
Zdecydowanie nie.  Super doświadczeniem jest team building online.
Wszystkie nasze szkolenia online. Zapraszamy!Survival jako impreza integracyjna

Dlaczego akurat ta aktywność wydaje się być taka ciekawa? Otóż survivalowy team building Warszawa przede wszystkim stawia uczestników w jakiejś trudnej sytuacji. Może to być ścianka wspinaczkowa, dzień i noc w lesie, bez namiotów, jazda terenowa itp. Każda sytuacja jednak wiąże się ze stresem i pewną presją. Dzięki temu pracownicy mają na pewno możliwość odreagowania stresu związanego raczej z trudnym procesem rekrutacyjnym. Ponadto mogą oni przekonać się, jak działają w warunkach stresowych. W takich trudnych warunkach na pewno także dojdzie do naturalnego podziału grupy - wyłoni się lider, jego prawa ręka, osoba zawsze dowcipkująca i rozładowująca atmosferę czy też pracownik, który będzie prawdziwym mediatorem.

Oczywiście takie imprezy integracyjne także pozwolą pracownikom na zdobycie umiejętności wzajemnego motywowania się i pomagania sobie w trudnych sytuacjach. Na koniec warto jeszcze wspomnieć o jednej, ważnej sprawie. Otóż taki team building Warszawa pomoże nam, jako pracodawcom, ocenić jak zachowują się dani pracownicy. Tego nie zrobią ani warsztaty kulinarne ani gry terenowe.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Obecna pandemia koronawirusa wymusza pracę zdalną milionów pracowników na całym świecie. Zarządzanie zespołem zdalnym to nie lada sprawdzian dla menadżera. Z jakimi wyzwaniami musi się zmierzyć i jakich rozwiązań powinien użyć? Wysoka i trwała efektywność pracowników i zespołu spotyka wiele wyzwań, z którymi menedżer będzie się mierzył. Oto 10 wyzwań menedżerskich w pracy zdalnej.

Teoria motywacji herzberga, nazywana rownież dwuczynnikową teorią Herzberga, jest jedną z klasycznych teorii motywacji, opierającą się na podziale czynników motywujących na dwie grupy: czynniki higieny i czynniki motywujące.

Zdalne formaty rozwojowe do tej pory funkcjonowały raczej na obrzeżach polityki rozwojowej organizacji.

W latach 60’, psycholog społeczny Douglas McGregor opracował dwie kontrastujące ze sobą teorie, na podstawie których wyjaśnił, jak założenia menedżerów na temat źródeł motywacji pracowników wpływają na ich styl zarządzania. Nazwał je Teoria X i Teoria Y. Są one ważne i aktualne po dzień dzisiejszy

Szanowni Państwo!
Badania przeprowadzone przez Bruce’a Tulgana i firmę RainmakerThinking Inc. w latach 1993-2003, obejmujące w sumie ponad milion respondentów, pokazują, że to bezpośredni przełożony jest dla pracownika najważniejszą osobą w firmie . Jednak z punktu widzenia świeżo awansowanego nowego przełożonego bycie szefem zespołu, w który się wrosło, rodzi wiele dylematów. Poniżej przedstawiamy model ARTE, który pomoże każdemu szefowi swoich kolegów.
Życzymy owocnej lektury!
Zespół Gamma
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.