Wspólna integracja - celem do sukcesu

Pracodawcy, którzy cenią sobie doświadczonych pracowników wiedzą dobrze o tym, że tylko systematyczne zabawy integracyjne, mogą przynieść firmie rozwój, zysk i zasłużony prestiż. Dlatego przeznaczeniem każdej szanującej się firmy, będzie organizacja odpowiednich szkoleń, zabaw, połączonych z integracją pracowników.

8 lutego 2019
zdjęcie - Wspólna integracja - celem do sukcesu


Wspólna integracja - celem do sukcesu

Pracodawcy, którzy cenią sobie doświadczonych pracowników wiedzą dobrze o tym, że tylko systematyczne zabawy i gry integracyjne, mogą przynieść firmie rozwój, zysk i zasłużony prestiż. Dlatego przeznaczeniem każdej szanującej się firmy, będzie organizacja odpowiednich szkoleń, zabaw, połączonych z integracją pracowników.

W obecnych czasach organizowane szkolenia integracyjne dla pracowników stają się dla nich podstawą do nauki oraz dużą atrakcją. Niezwykle ciekawy i bogaty program edukacyjno – integracyjno - zabawowy organizuje dzisiaj niemalże każda szanująca się firma na rynku.

Wielu pracowników, którzy korzystali już z takiej formy szkoleń integracyjnych, postrzega ten nowoczesny rodzaj wyjazdów szkoleniowych jako doskonałe uzupełnienie wypoczynku, zabawy oraz doskonalenia zawodowego. Kolejne szkolenia tego typu pomogą w wzbogaceniu ich o kolejne wartościowe kontakty, doświadczenie oraz nową wiedzę.

Największym celem dla każdego przedsiębiorstwa jest kompleksowa organizacja szkolenia integracyjnego dla swoich pracowników. Organizowanie przez firmę eventową tych innowacyjnych wyjazdów bardzo korzystnie wpływa na motywację, rozwój osobisty, zdobywanie wiedzy i doświadczenia przez wszystkich pracowników, którzy korzystają z tak kreatywnego wyjazdu.

Poza tym organizowane gry i zabawy szkoleniowe dla firm i pracowników powinny dostarczyć niebywałych przeżyć, niezapomnianą zabawę oraz zbliżać do siebie ludzi. Tak skonstruowane szkolenia integracyjne mają na celu lepszą kreatywność poprzez gry, współzawodnictwo w docieraniu do celu oraz zdobywanie cennego zaufania. Dzięki tym pozytywnym cechom u pracowników, każdy pracodawca będzie mógł spokojnie rozwijać swoją firmę nie patrząc na konkurencję.

Gry szkoleniowe na takim wyjeździe są czymś więcej, niż tylko dobrą zabawą i miejscem wspólnie spędzonego czasu. W czasie brania udziału w tego typu wyjeździe pracownicy tam przebywający mogą w znacznym stopniu podnosić swoje kompetencje, poprzez różnorakie szkolenia, kursy i kreatywną zabawę, zacieśniając tym samym więzi, które wytworzyły się między nimi podczas wspólnych rozmów, ćwiczeń czy współzawodnictwa plenerowego.

Ponadto, można stwierdzić, że każdy odpowiednio dobrany do załogi wyjazd pomaga w przezwyciężeniu nagromadzonego stresu oraz odzyskaniu przez pracownika pozytywnej energii wyniesionej z integracji z ludźmi na łonie natury. Poza tym, każdy taki wyjazd jest niecodzienną okazją do otwarcia się między pracownikami, w szczególności podczas trwania między nimi konfliktu lub innych powstałych niejasności.

Coraz częściej te nowoczesne wyjazdy dla pracowników stają się dla pracodawców skutecznym narzędziem w sposobie zarządzania firmą. Kompleksowe wyjazdy oparte na doświadczeniu, wiedzy czy kreatywnej rozrywce, wpływają zadziwiająco na energię i zapał do pracy, tworzenie nowej wizji oraz innych ciekawych pomysłów ekipy. Wyjazdy takie w znaczny sposób przyczyniają się także do budowy oraz poczucia własnej wartości z firmą, która staje się dla nas drugą rodziną.

Szkolenia dla pracowników są organizowane przez doświadczone oraz wyspecjalizowane firmy w atrakcyjny i pomysłowy sposób. W związku z tym sporo właścicieli przedsiębiorstw, którzy organizują tego typu wyjazdy dla swoich klientów mają do wyboru ogromną ilość dostępnych na rynku ofert, które związane są z innowacyjnymi wyjazdami.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy w obecnych czasach wszystkie itegracje, spotkania firmowe, warsztaty czy atrakcje dla zespołu trzeba odłożyć na "lepsze czasy"?
Zdecydowanie nie. Team building online jest super doświadczeniem.
Wszystkie nasze szkolenia online. Zapraszamy!

Pośród niebywałych propozycji, które posiadają w swojej ofercie takie firmy jest mnóstwo ciekawych pomysłów spędzenia wolnego czasu w taki sposób jak: nurkowanie w morzach lub oceanach czy rejsy statkiem. Oprócz tego można też wymienić różne zabawy plenerowe, związane z naśladowaniem aktorów w najbardziej ostrych akcjach.

Równie pożyteczną z punktu widzenia i korzystną formą dla pracowników czy podwładnych są gry szkoleniowe. Są to bardzo bogate w wyobraźnie programy szkoleń i gier przy równie świetnej zabawie, która ma na celu zdobycie u każdego uczestnika szkolenia cenionego doświadczenia, zdobycia odpowiedniej wiedzy oraz poszerzenia swoich horyzontów.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

W raporcie z 1998 r., mającym na celu przygotowanie oficerów do służby w XXI wieku, amerykański War College przewidział, że świat stanie się „zmienny (Volatile), niepewny (Uncertain), złożony (Complex) i niejednoznaczny (Ambiguous)” - w skrócie VUCA. Czy teoria  VUCA jest nadal aktualna? Czy jest to koncepcja, z którą faktycznie zmagają się liderzy biznesu, czy po prostu niedawny trend w literaturze zarządzania i branży coachingowej?

Budowanie osobistej wiarygodności to strategia, w której lider wymagania stawia sam sobie, a dla innych jest wzorem. Testowanie wiarygodności lidera dzieje się codziennie i albo przejdzie on ten test, albo nie. Niestety przegrana oznacza, że lider niekiedy może utracić zaufanie podwładnych na zawsze.

Ogólnie rzecz biorąc, zarządzanie czasem odnosi się do rozwoju procesów i narzędzi, które zwiększają wydajność i produktywność - jest to pożądane w biznesie, ponieważ dobre zarządzanie czasem rzekomo poprawia wyniki finansowe.

Jak pracownicy reagują na radykalne zmiany w firmie? Często zgodnie z modelem autorstwa Elisabeth Kübler-Ross, która opisała pięć etapów psychologicznej reakcji na zmianę.

Ty decydujesz o tym, na co poświęcasz określoną ilość czasu. Zastanów się ile czasu poświęcasz na realizację tego co jest dla ciebie naprawdę ważne?
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.