Wyjazd integracyjny do Warszawy

Wyjazdy integracyjne są nieodłącznym elementem funkcjonowania firmy. Pozwala to bowiem poznać się pracownikom, odstresować, zapomnieć na chwilę o obowiązkach itd. Oczywiście istotne jest to, aby zorganizować taki wyjazd tak, aby spodobał się on większości pracowników i był przez długi czas miło wspominany.

Gamma - Wyjazd integracyjny do Warszawy

Wyjazd integracyjny do Warszawy

Wyjazdy firmowe integrujące zespół są nieodłącznym elementem funkcjonowania firmy. Pozwala to bowiem poznać się pracownikom, odstresować, zapomnieć na chwilę o obowiązkach itd. Oczywiście istotne jest to, aby zorganizować taki wyjazd tak, aby spodobał się on większości pracowników i był przez długi czas miło wspominany.

Należy pamiętać o tym, że nie zawsze musi to być zwykła popijawa lub impreza taneczna. Ciekawym pomysłem jest np. zorganizowanie wyjazdu integrującego połączonego ze zwiedzaniem np. Warszawy, czyli miasta, które każdy Polak powinien w swoim życiu przynajmniej raz zobaczyć.

Taka impreza firmowa do Warszawy powinna trwać przynajmniej dwa dni. Można zorganizować ją np. w weekend.

Oczywiście już wcześniej należy ustalić, jakie miejsca się odwiedzi, bowiem można zarezerwować bilety wstępu już wcześniej i w ten sposób uniknąć uciążliwych kolejek.

Warto wiedzieć, że bilety grupowe nie są wcale takie drogie, jak mogłoby się wydawać. Poza tym w niektóre dni pewne atrakcje są dostępne bez opłaty, nawet te najbardziej prestiżowe muzea.

Co zatem szczególnie warto zobaczyć w Warszawie?

Na pewno trzeba udać się na urokliwą i zabytkową Starówkę. Spacer po Starówce warto połączyć ze zwiedzaniem Zamku Królewskiego, który w czasie II wojny światowej został prawie całkowicie zniszczony, ale naprawdę świetnie odbudowano go.

Na zamku tym podziwiać można wiele słynnych obrazów. Ze Starówki można także udać się nad Wisłę, na której brzegu powstał słynny warszawski bulwar.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

Świetnym pomysłem jest także zwiedzanie przepięknych Łazienek Królewskich. Warto zatrzymać się tam na chwilę, wypić kawę, odpocząć.

Kolejnym punktem wycieczki może być np. słynny Stadion Narodowy, który wywołuje ogromne wrażenie nawet na tych, którzy nie interesują się piłką nożną.

Nie można także zapomnieć o wjeździe na trzydzieste piętro Pałacu Kultury i Nauki, skąd można podziwiać panoramę stolicy. Oprócz tego można także udać się na słynny cmentarz na Powązkach, gdzie pochowano wielu słynnych i zasłużonych Polaków.

Poza tym godne uwagi jest Muzeum Narodowe, w którym podziwiać można przede wszystkim zachwycające malarstwo. Muzeum, które koniecznie trzeba odwiedzić to także Muzeum Powstania Warszawskiego, które zupełnie nie przypomina innych placówek tego typu. Zwieńczeniem wyjazdu może być wizyta w Centrum Nauki Kopernik.

Jak widać, wyjazd firmowy połączony ze zwiedzaniem wcale nie musi być nudny. To naprawdę świetna alternatywa dla typowych imprez pracowniczych i z pewnością spotka się z aprobatą pracowników.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.