Excellent Leader Program

Akademia Excellent Leader Program

Excellent Leader Program dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia: Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Obserwujemy, że dziś, w Polsce wielu menedżerów buduje swój leadership w oparciu o osobistą skuteczność. Jest to III poziom przywództwa wg Maxwella. Menedżer angażuje się operacyjnie w pracę zespołu. Mówiąc obrazowo – zakasuje rękawy i pracuje ramię w ramię ze swoimi ludźmi.  Duża część jego pracy to tzw. gaszenie pożarów, wykonuje zadania pilne i ważne. Gdy jest zaangażowany na 100% procent, zespół pracuje efektywnie. 

Jednak jego  nieobecność znacząco wpływa na pogorszenie wyników. Jednocześnie ze strony organizacji jest oczekiwanie (komunikowane bądź nie), że do zadań menedżera należy również dbanie o poziom zaangażowania pracowników i retencji w zespole.

Menedżer poświęcając cały swój czas i uwagę codziennym wyzwaniom nie ma przestrzeni na kształtowanie przywiązania do organizacji, nadawanie sensu i znaczenia pracy, na empowerment i rozwijanie pracowników. W rezultacie ci szybko odchodzą, w zespole jest wielu niewdrożonych, nie znających specyfiki organizacji i pracy zespołu. To potęguje liczbę pożarów i zwiększa zaangażowanie operacyjne menedżera w codzienną pracę. Koło się zamyka.

Rynek pracownika i rosnąca fluktuacja kadr oraz potrzeba podnoszenia efektywności zespołu nie poprzez nadgodziny, tylko przez wyzwolenie pełni jego potencjału wymaga określonych umiejętności ze strony menedżera – umiejętności leaderskich. Takich, które można operacyjnie wdrożyć w swoją praktykę menedżerską i zorientowanych na szybkie rezultaty.

Excellent Leader Program  dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia:

 • Zaangażowanie,
 • Obniżanie rotacji,
 • Zaufanie i empowerment,
 • Tworzenie przestrzeni na leadership,
 • Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Zgodnie z misją naszej firmy „bierzemy odpowiedzialność za rezultaty” Excellent Leader Program został zaprojekowany tak, aby  efekty były widoczne bardzo szybko – 2-3 kwartały po cyklu szkoleniowym.

Dla kogo przeznaczony jest Excellent Leader Program (ELP):

 • Menedżerowie średniego i niższego szczebla
 • Menedżerowie zarządzający zespołem z wysoką fluktuacją pracowników
 • Menedżerowie, którzy chcą podnieść efektywność zespołu poprzez wzrost zaangażowania
 • Zarządzający, którzy posiadają klasyczne kompetencje menedżerskie, a brakuje im kompetencji przywódczych

Cele, które realizuje Excellent Leader Program:

 • Wzrost efektywności poprzez podniesienie zaangażowania zespołu
 • Obniżenie rotacji pracowników w zespole
 • Właścicielskie myślenie i proaktywna postawa pracowników

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza
Program
Szczegółowy program 4 szkoleń składających się na Excellent Leader Program: Od specjalisty do menedżera, Główne wyzwania menedżera, Praca z pracownikiem, Praca z zespołem, Kompetencje emocjonalne.
Fundamenty skuteczności
Excellent Leader Program to nie tylko 4 sesje szkoleniowe, ale również przestrzeń pomiędzy nimi. Materiały inspiracyjne w postaci podcast’ów, nagrań video, pigułek wiedzy i zadań poszkoleniowych sprawiają, że przestrzeń rozwojowa rozszerza się na cały okres programu oraz czas po jego zakończeniu.
Trenerzy
Wieloletni staż menedżerski, doświadczenie trenerskie w prowadzeniu setek dni szkoleniowych dla kadry kierowniczej powoduje, że trenerzy rozumieją wyzwania stojące przed uczestnikami i mogą zaproponować sprawdzone w praktyce rozwiązania.
Doświadczenie
Doświadczenie w szkoleniu kadry menedżerskiej liczmy w tysiącach dni szkoleniowych oraz dziesiątkach tysięcy kierowników i menedżerów różnego szczebla. Mieliśmy przyjemność pracować zarówno dla największych polskich firm, międzynarodowych korporacji oraz mniejszych, rodzinnych przedsiębiorstw.

Zobacz w dziale:

W świecie zmian – najpierw reaguje człowiek, potem organizacja

Zwykliśmy uważać, że na emocje nie ma miejsca w pracy. Przyzwyczailiśmy się myśleć, że emocje kolidują z profesjonalnych podejściem w przywództwie, pracy zespołowej i w praktyce. Ale emocje były, są i będą obecne w każdej organizacji, w każdym biznesie i w każdym dziesięcioleciu. I chociaż od zawsze oddziaływały na każdy obszar biznesu, od badań i rozwoju, poprzez zarządzanie, wytwarzanie i dostarczanie produktów i usług, aż po rozwój pracowników, woleliśmy uznawać je za aspekt prywatny, na który trudno znaleźć miejsce w pracy.

Bezpieczeństwo psychologiczne jako fundament organizacji uczącej się, adaptującej się do zmian i uwalniającej potencjał

Bezpieczeństwo psychologiczne tworzy środowisko sprzyjające podejmowaniu ryzyka interpersonalnego. Można je ukształtować poprzez działania menedżerskie z zespołem, budowanie świadomości u samych pracowników oraz poprzez inicjatywy realizowane przez zespół jako zbiorowość (bez udziału menedżera).

„Jak nie wiadomo co zrobić, to wiesz co zrobić”

Koncepcja Learning Agility łączy w sobie umiejętność zwinnej adaptacji do zmieniających się warunków z umiejętnością zwinnego uczenia się i szybkiego przekładania nabytej wiedzy na nowe działania w nowej rzeczywistości. Akademia Learning Agility odpowiada na bieżące i przyszłe wyzwania pracy w środowisku VUCA.

Większość menedżerów, pracowników w obecnej sytuacji mówi jak wiele zmian dotknęło każdego z Nas w ostatnich kilku Covidowych miesiącach. Wiele organizacji zastanawia się jak dalej ułożyć procesy rozwojowe i strategiczne w firmie by przyniosły pożądane efekty realizując jednocześnie cele strategiczne.

Akademia Menedżera
Excellent Manager Program

Około 40% osób nowo mianowanej kadry menedżerskiej, poprzednio nie pracujących na stanowiskach związanych z kierowaniem pracą innych, ponosi niepowodzenie w ciągu pierwszego półtora roku po awansie, a co czwarta z nich dobrowolnie składa rezygnację.

Excellent Leader Program

Excellent Leader Program dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia: Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Excellent Leader Program dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia: Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Miarą gotowości firmy na zmiany jest accountability każdego z jej pracowników

Ludzie stawiający się w roli ofiary otaczającej rzeczywistości, usprawiedliwiają swoją niemoc, tłumaczą swój brak efektywności i próbują racjonalizować kiepskie wyniki. Tym samym, w sposób nieświadomy, hamują swój własny rozwój. Natomiast osoby, które przyjmują na siebie odpowiedzialność koncentrują się na pokonywaniu przeszkód, radzeniu sobie z problemami i osiąganiu lepszych wyników.

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.