Akademia HR Business Partner

Excellent Leader Program dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia: Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Dziś HR, również staje się poważnym partnerem dla biznesu jeżeli korzysta ze sprawdzonych narzędzi, które dostarczają widoczną, często mierzalną – obserwowalną pozytywną zmianę (stąd idea stanowiska HR Business Partner). Przedstawiciele biznesu alergicznie reagują na wszelkie zamglenia, unikanie odpowiedzialności i „to zależy”.  Kluczowym celem akademii jest przygotowanie do roli silnego HR Business Partnera – takiego, którego zdanie się liczy, który ma argumenty, aby przekonać do swoich rozwiązań.

Wyzwania, (nie tylko w kontekście HRBP) przed którymi stoją dziś organizacje to:

 • Rekrutacja i zatrudnianie wartościowych pracowników
 • Retencja – utrzymanie rotacji na zdrowym dla zespołów poziomie
 • Zaangażowanie – kreowanie kultury współodpowiedzialności, proaktywnej postawy pracowników
 • Świat VUCA (zmienny, niepewny, niejasny, złożony), który wymaga szybkości reakcji, zwinnego myślenia i działania

Te wyzwania to nie tylko przybliżenie HR-u do biznesu, lecz także ogromne zadanie rozwojowe dla samych HR Business Partnerów związane z nabywaniem nowych umiejętności.

W Akademii HR Business Partnera szukamy realnych rozwiązań. Przekazujemy sprawdzone i efektywne narzędzia, dzielimy się warsztatem, który daje podstawę do zbudowania autorytetu wiarygodnego HR Business Partnera na wszystkich szczeblach rozwoju HR BP. A także na wszystkich etapach rozwoju organizacji.

 • Akademia jest kompleksowym programem dedykowanym HR BP/ HR Menedżerom na wszystkich etapach rozwoju -JUNIOR HR BP, SENIOR HR BP, MASTER HR BP
 • Program odpowiada na potrzeby firm, w których rola HR BP właśnie powstaje, ale też zaawansowanych organizacji z tradycją stanowiska HR BP
 • Mamy coś dla małych, średnich działów HR; HR BP w korporacji, a także Agilowo działających organizacji
 • Jeśli Twoja firma potrzebuje transformacji, zmiany stylu działania czy zmiany kultury, nauczysz się być liderem tych zmian (nie tylko jako HR Business Partner)
 • Możesz skorzystać z całej Akademii HRBP, wybranego modułu bądź pojedynczego szkolenia
 • Będziesz wyposażany w umiejętności i wiedzę, które po każdym module zapewnią Ci coraz większą efektywność jako HR BP i w sposób mierzalny zwiększą efektywność biznesu, którego Partnerem jesteś
 • Program zakończony certyfikacją i procesem mentoringowym.

Akademia HRBP składa się z trzech niezależnych części. Każda podnosi kompetencje HR Business Partnera na wyższy poziom, przygotowuje na nowe zadania HR BP. Każda kończy się certyfikacją. Rekomendujemy budowanie swojego rozwoju krok po kroku – od HR BP FOUNDATION do MASTER HR BP.

Dla kogo adresujemy szkolenia HR BP w ramach Akademii?

 • Dla pracowników działów HR, ZZL, personalnych niezależnie od wielkości, którzy chcą stać się HR partnerem dla biznesu (jako HRBP albo specjalista wykorzystujący narzędzia HRBP)
 • Dla pracowników działów personalnych przygotowujących się objęcia roli  / stanowisko HR Business Partnera  / HR Biznes Partnera
 • Dla pracowników, który w ramach awansu poziomego (specjaliści ds. organizacji, asystenci / asystentki zarządu) będą obejmowały stanowisko HR Business Partnera
 • Dla osób na stanowisku HR Business Partner / HR Biznes Partner, które pełnią swoją funkcję od pewnego czasu, a nie zostały objęte wsparciem rozwojowym (HR BP mentoring, HR BP szkolenia, kompleksowt on-the-job-training)
 • Dla osób na stanowisku  HR Business Partner szkolenie traktujących jako przestrzeń do wymiany doświadczeń, dobrych praktyk i poznania najnowszych trendów w HR partnerowaniu dla biznesu
 • Wielu uczestników Akademii nie wiedziało na starcie co to HR BP, a oczekiwało tego, że biznes będzie liczył się z ich zdaniem, że będą potrafili dostarczać realne rozwiązania dla szefów działów i właścicieli – dla tych osób również jest a Akademia HR BP
 • HRBP senior i HRBP Master to szkolenia adresowane dla doświadczonych i bardzo doświadczonych HR Business Partnerów, którzy szukają narzędzi odpowiadających na najnowsze trendy, poszukujących współpracy w ramach peer mentoring’owej z innymi doświadczonami HR Business Partnerami

Dopuszczamy jednak możliwość uczestnictwa w wybranych modułach:

HR BP FOUNDATION

 • HR Biznes Partner strategicznym partnerem w biznesie – 2 dni szkoleniowe
 • Skuteczne narzędzia do realizacji procesów HR – 2 dni szkoleniowe
 • Jak wdrożyć, to co już wiemy? Garść Inspiracji – webinar

HR BP SENIOR

 • Rola HR BP w budowaniu przewagi konkurencyjnej firmy – 2 dni szkoleniowe
 • Metody pracy HRBP. Osobista wizja rozwoju i efektywności – 2 dni szkoleniowe
 • Action plan, Think Tank inspiracji – webinar

HR BP MASTER

 • Techniki coachingowe w pracy HR BP – 2 dni szkoleniowe
 • Experience corner – 1 dzień warsztatowy

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza
Program
W Akademii HR Business Partnera szukamy realnych rozwiązań. Przekazujemy sprawdzone i efektywne narzędzia, dzielimy się warsztatem, który daje podstawę do zbudowania autorytetu wiarygodnego HR Business Partnera na wszystkich szczeblach rozwoju HR BP. A także na wszystkich etapach rozwoju organizacji.
Korzyści
Korzyści jest tak wiele, że przedstawiamy je w 3 kategoriach – indywidualnych, dla organizacji i wspólnych. Uczestnicy otrzymają najbardziej aktualne narzędzia i metodyki oraz nauczą się je stosować w praktyce. Otrzymają praktyczną wiedzę jak je wdrożyć w organizacji – co będzie trudne i jak z trudnościami sobie poradzić. Jak podnosić efektywność zespołów, zaangażowanie i radzić sobie z rynkiem pracownika.
Trenerzy
Program został stworzony przez praktyków, którzy przeszli drogę od specjalisty ds. personalnych, przez HRBP do stanowisk dyrektorskich. Praktyczną wiedzę potrafią przekazać równoważąc transfer know-how z przestrzenią na dopasowanie rozwiązań do specyfiki pracy poszczególnych uczestników.
Doświadczenie
Dziś Gamma realizuje najwyższą liczbę dni szkoleniowych dla działów HR w Polsce. Zdaje się, że mamy również najszersze portfolio tematyczne. I miejsce w Rankingu Firm Szkoleniowych oraz duże doświadczenie w pracy organizacjami różnej wielkości i o różnej specyfice pozwoliło nam przygotować zestaw narzędzi metodyk, o których wiemy że są sprawdzone i skuteczne.

Zobacz w dziale:

W świecie zmian – najpierw reaguje człowiek, potem organizacja

Zwykliśmy uważać, że na emocje nie ma miejsca w pracy. Przyzwyczailiśmy się myśleć, że emocje kolidują z profesjonalnych podejściem w przywództwie, pracy zespołowej i w praktyce. Ale emocje były, są i będą obecne w każdej organizacji, w każdym biznesie i w każdym dziesięcioleciu. I chociaż od zawsze oddziaływały na każdy obszar biznesu, od badań i rozwoju, poprzez zarządzanie, wytwarzanie i dostarczanie produktów i usług, aż po rozwój pracowników, woleliśmy uznawać je za aspekt prywatny, na który trudno znaleźć miejsce w pracy.

Bezpieczeństwo psychologiczne jako fundament organizacji uczącej się, adaptującej się do zmian i uwalniającej potencjał

Bezpieczeństwo psychologiczne tworzy środowisko sprzyjające podejmowaniu ryzyka interpersonalnego. Można je ukształtować poprzez działania menedżerskie z zespołem, budowanie świadomości u samych pracowników oraz poprzez inicjatywy realizowane przez zespół jako zbiorowość (bez udziału menedżera).

Miarą gotowości firmy na zmiany jest accountability każdego z jej pracowników

Ludzie stawiający się w roli ofiary otaczającej rzeczywistości, usprawiedliwiają swoją niemoc, tłumaczą swój brak efektywności i próbują racjonalizować kiepskie wyniki. Tym samym, w sposób nieświadomy, hamują swój własny rozwój. Natomiast osoby, które przyjmują na siebie odpowiedzialność koncentrują się na pokonywaniu przeszkód, radzeniu sobie z problemami i osiąganiu lepszych wyników.

„Jak nie wiadomo co zrobić, to wiesz co zrobić”

Koncepcja Learning Agility łączy w sobie umiejętność zwinnej adaptacji do zmieniających się warunków z umiejętnością zwinnego uczenia się i szybkiego przekładania nabytej wiedzy na nowe działania w nowej rzeczywistości. Akademia Learning Agility odpowiada na bieżące i przyszłe wyzwania pracy w środowisku VUCA.

Większość menedżerów, pracowników w obecnej sytuacji mówi jak wiele zmian dotknęło każdego z Nas w ostatnich kilku Covidowych miesiącach. Wiele organizacji zastanawia się jak dalej ułożyć procesy rozwojowe i strategiczne w firmie by przyniosły pożądane efekty realizując jednocześnie cele strategiczne.

Akademia Menedżera
Excellent Manager Program

Około 40% osób nowo mianowanej kadry menedżerskiej, poprzednio nie pracujących na stanowiskach związanych z kierowaniem pracą innych, ponosi niepowodzenie w ciągu pierwszego półtora roku po awansie, a co czwarta z nich dobrowolnie składa rezygnację.

Excellent Leader Program

Excellent Leader Program dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia: Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.

Excellent Leader Program dostarcza tych kompetencji poprzez następujące szkolenia: Zaangażowanie, Obniżanie rotacji, Zaufanie i empowerment, Tworzenie przestrzeni na leadership, Zwinność w prowadzeniu zespołu.

MATERIAŁY I INFORMACJE

szkolenia miękkie
Szkolenia miękkie

Najnowsza lista szkoleń miękkich.

Pobierz
szkolenia twarde
Szkolenia twarde

Pobierz listę szkoleń twardych (eksperckich).

Pobierz
Folder informacyjny
Folder informacyjny

Dowiedz się o nas więcej.

Pobierz
Gamma w mediach

Zobacz co piszą o nas media.

Zobacz

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
 • 800 pigułek wiedzy
 • 40 filmów edukacyjnych
 • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.