Excel zaawansowany szkolenie

Czasy liczydła dawno już odeszły w zapomnienie, większość ludzi zajmujących się pracą z liczbami odchodzi także od używania kalkulatora. Umówmy się, przy skomplikowanych, wielopoziomowych obliczeniach do frustracji może doprowadzić fakt kiedy w przedostatnim etapie wpisze się złą liczbę albo niechcący wykasuje dotychczasowe wyniki. Niektóre kalkulatory mają funkcję odtworzenia ostatniego działania, jednak zdarza się, że może on odwoływać się do wyniku jeszcze poprzedniego równania, a to z kolei powoduje błąd. 

13 czerwca 2018
zdjęcie - Excel zaawansowany szkolenie

Excel zaawansowany szkolenie


Czasy liczydła dawno już odeszły w zapomnienie, większość ludzi zajmujących się pracą z liczbami odchodzi także od używania kalkulatora. Umówmy się, przy skomplikowanych, wielopoziomowych obliczeniach do frustracji może doprowadzić fakt kiedy w przedostatnim etapie wpisze się złą liczbę albo niechcący wykasuje dotychczasowe wyniki.

Niektóre kalkulatory mają funkcję odtworzenia ostatniego działania, jednak zdarza się, że może on odwoływać się do wyniku jeszcze poprzedniego równania, a to z kolei powoduje błąd. Jest bardzo prosty sposób na uniknięcie tego typu sytuacji – należy do tego typu obliczeń stosować arkusz kalkulacyjny, np. ten z pakietu Office – MS Excel.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenie, które uczy jak używać średniozaawansowanych funkcji Excela w taki sposób, aby wszystko było jasno nie tylko na szkoleniu, ale również potem, już w pracy. Zapraszamy na szkolenie EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Najnowsze wersje oprogramowania, dzięki usprawnieniom, które zostały wprowadzone są w stanie poradzić sobie nawet z tabelami zawierającymi dziesiątki (jeśli nie setki) tysięcy wierszy. Żeby jednak w pełni móc wykorzystać możliwości tego programu, np. w prowadzeniu księgowości niezbędne jest dobre jego poznanie.

Wśród pracowników przeważnie znajdzie się jedna czy dwie osoby, które będą w stanie samemu zgłębić temat (nieważne, czy metodą prób i błędów, czy gotowych instruktaży i skryptów), ale większość osób będzie potrzebowała pomocy eksperta, by móc podnieść swój poziom znajomości programu do Excel-zaawansowany.

Szkolenie rozwijające umiejętności stosowania tego programu może odbywać się na kilka sposobów. Pierwszym z nich są typowe kursy, gdzie prowadzący mówi co po kolei mają uczestnicy zrobić/kliknąć. Umówmy się, po takim kursie większość ludzi nadal nie będzie wiedziała jak korzystać z programu kiedy nikt nie będzie stał za nimi i nie będzie pokazywać palcem kolejnych kroków.

Jeżeli Excel ma być wykorzystywany w pracy w konkretnej branży, np. w księgowości, najlepszym rozwiązaniem będzie znalezienie szkolenia, kursu, czy warsztatów, które organizowane są przez branżowe instytucje lub stowarzyszenia.

Zdecydowanie wzrasta wtedy szansa na to, że tematy poruszane w trakcie będą rzeczywiście odpowiadały na potrzeby uczestników, będą też przedstawiane przykłady, które pojawiają się realnie w pracy z Excelem.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W obszarze szkoleń dla działów HR, Kadry stworzyliśmy dział związany z tymi tematami.Zobacz nasze szkolenia dla kadr:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 kwietnia 2020
Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
7 kwietnia 2020
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
7 kwietnia 2020
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
7 kwietnia 2020
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
7 kwietnia 2020
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.