Jakie świadczenia przysługują nam w pracy?

Każdy pracownik chce być jak najlepiej traktowany przez swojego pracodawcę. Nie ulega jednak wątpliwości, że aby tak było, musi on wypełniać swoje obowiązki z odpowiednim zaangażowaniem. Pracodawca również powinien dbać o to, aby jego pracownikom niczego nie zabrakło.

zdjęcie - (the_title())


Jakie świadczenia przysługują nam w pracy?

Każdy pracownik chce być jak najlepiej traktowany przez swojego pracodawcę. Nie ulega jednak wątpliwości, że aby tak było, musi on wypełniać swoje obowiązki z odpowiednim zaangażowaniem.

Pracodawca również powinien dbać o to, aby jego pracownikom niczego nie zabrakło. Podstawowym obowiązkiem pracodawcy jest wypłata pracownikowi wynagrodzenia. Pracownik musi zaś świadczyć pracę w określonym miejscu oraz czasie.

Oczywiście specyfika pracy w każdym zawodzie jest nieco inna. Pracownicy działu kadr oraz płac powinni szczególnie dbać o podnoszenie własnych kwalifikacji. Na pewno dobrym pomysłem byłby udział w szkoleniach oraz różnego rodzaju kursach.

Dobrym pomysłem byłby udział w szkoleniu takim jak szkolenie zakładowy fundusz świadczeń socjalnych 2016. Pracownicy działu kadr oraz płac bardzo często odpowiadają bowiem za wypłatę świadczeń socjalnych na rzecz pracowników.

Świadczenia tego typu przysługują jedynie pracownikom, które spełniają określone warunku. Innym, ciekawym tematem szkolenia będzie na przykład szkolenie kadry i płace. Na tego rodzaju kursie specjalista zatrudniony w dziale kadr i płac dowie się sporo na temat prawa pracy. Prawo pracy jest bowiem jedną z najważniejszych gałęzi prawa, którą powinien znać specjalista ds kadr i płac.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Kodeks pracy zmienia się nieustająco. Jedynie znajomość praktycznych konsekwencji zmian pozwala na bezpieczeństwo procesów kadrowych. Zapraszamy na szkolenie zmiany w prawie pracy.

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Każde szkolenie powinno zostać poprowadzone przez należycie doświadczonego i odpowiednio wykwalifikowanego szkoleniowca. Warto zainteresować się kompetencjami jakie posiada dany szkoleniowiec. Im więcej szkoleń poprowadził i im większe posiada doświadczenie, tym większe szanse na to, że szkolenie okaże się w pełni skuteczne.

Dobrym pomysłem byłoby również sprawdzenie opinii klientów na temat poszczególnych firm szkoleniowych. Im większa ich liczba, tym większe szanse na to, że firma szkoleniowa jest w pełni profesjonalna. Warto zainteresować się szkoleniami dofinansowanymi ze środków Unii Europejskiej.

Szkolenia tego rodzaju są prowadzone zazwyczaj na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Jeszcze lepiej, jeśli kursy są certyfikowane. Na szczęście coraz większa liczba szkoleń jest certyfikowana. Szkoleniowiec na pewno poinformuje nas o tym czy kurs jest certyfikowany czy też nie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W obszarze szkoleń dla działów HR, Kadry stworzyliśmy dział związany z tymi tematami.Zobacz nasze szkolenia dla kadr:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.