Szkolenia z prawa pracy – czego można się dowiedzieć?

Szkolenia z zakresu prawa pracy to doskonałe źródło wiedzy na temat obowiązujących przepisów. W ramach takich szkoleń można poznać bardzo szeroki zakres informacji dotyczących zapisów prawnych.

zdjęcie - (the_title())

Szkolenia z prawa pracy - czego można się dowiedzieć?


Prawo pracy szkolenia mogą obejmować róże aspekty i zagadnienia związane z tą dziedziną wiedzy. Do podstawowego zakresu należą między innymi podstawy prawa pracy, planowanie i rozliczanie czasu pracy, urlopy itp. Takie warsztaty i kursy są skierowane do praktyków, do pracowników, a także pracodawców, którzy chcą uniknąć naruszenia obowiązujących przepisów.

W ramach tego typu szkoleń dostępne są na przykład warsztaty dla praktyków obejmujące najważniejsze zagadnienia przydatne w przypadku ich obowiązków.
 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W obszarze szkoleń dla działów HR, Kadry stworzyliśmy dział związany z tymi tematami.Zobacz nasze szkolenia dla kadr:Warto także poszukać szkoleń, które obejmują najnowsze zmiany w obowiązujących przepisach - prawo często ulega zmianie, a brak znajomości najnowszych zapisów nie stanowi wytłumaczenia w przypadku złamania prawa.

Można również znaleźć czas pracy szkolenie, które będzie obejmowało zagadnienia takie jak harmonogramy, grafiki i plany czasu pracy, np. jak prawidłowo planować, ewidencjonować oraz rozliczać czas pracy bez popełniania wykroczeń w tym zakresie.

Także kwestie dotyczące urlopów związane są z wieloma szczegółowymi przepisami i również w tym zakresie można popełnić błędy wynikające z braku wystarczającej wiedzy.
 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Działy kadr czekają zmiany wynikając z prezydenckiej nowelizacji kodeksu pracy oraz nowe obowiązki antykorupcyjne narzucone ustawą o jawności życia publicznego, ale ważniejsze jest przygotowanie firm na rewolucję dotyczącą akt pracowniczych, która jest planowana niebawem. Zapraszamy  na szkolenie zmiany w prawie pracy 2022.

Uczestników tego szkolenia interesują również:Szkolenia z zakresu prawa pracy są przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych osób, dlatego można wybrać kurs, który będzie dostosowany do konkretnych potrzeb.

Przy wyborze oferty, warto wziąć pod uwagę do kogo ma być skierowane takie szkolenie, jaki zakres powinno obejmować, poziom jego szczegółowości, czy czas trwania.

Oczywiście najlepiej jeśli wiedza będzie przekazana w zrozumiały i przejrzysty sposób. Dobre szkolenia są prowadzone przez praktyków, którzy posiadają szeroką wiedzę teoretyczną, ale potrafią również przytoczyć różne przykłady zastosowania prawa wzięte z życia.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.