Szkolenie z negocjacji

Dzisiaj coraz częściej spotykamy się z ofertami przeróżnych szkoleń. Jednymi z częściej oferowanych takich kursów są szkolenia z negocjacji. Są one nastawione w zasadzie w stu procentach na praktyczną naukę i reklamowane są jako bardzo korzystne. Niemniej jednak jak każde szkolenia, wiążą się z pewnymi kosztami. Czy zatem warto w nie inwestować? Oczywiście, że tak!
25 maja 2018
zdjęcie - Szkolenie z negocjacji
 
Dzisiaj coraz częściej spotykamy się z ofertami przeróżnych szkoleń. Jednymi z częściej oferowanych takich kursów są szkolenia z negocjacji. Są one nastawione w zasadzie w stu procentach na praktyczną naukę i reklamowane są jako bardzo korzystne. Niemniej jednak jak każde szkolenia, wiążą się z pewnymi kosztami. Czy zatem warto w nie inwestować? Oczywiście, że tak!

Jakie szkolenia z negocjacji odniesiemy?

Jako pracownik
Jako pracownicy przede wszystkim będziemy lepiej umieli się dogadywać z klientami oraz współpracownikami. Dzięki szkoleniom z negocjacji łatwiej i szybciej podzielimy zadania, wynegocjujemy korzystny kompromis z klientem itd.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Poznaj metodę, dzięki której już na pierwszym spotkaniu zorientujesz się kim jest Twój rozmówca. Wzmocnij wiarę we własne możliwości i negocjuj skuteczniej. Poznaj najskuteczniejsze modele rozmów sprzedażowych. Zobacz: szkolenia z negocjacji, szkolenie telemarketing, profesjonalna obsługa klienta szkolenie. Zobacz cały dział: szkolenia sprzedażowe

Jako kierownik zespołu
Szkolenia z negocjacji szczególnie się przydają właśnie kierownikom zespołu. Dlaczego akurat im? Otóż to właśnie oni stanowią pewien pomost pomiędzy oczekiwaniami zarządu a pracowników. Muszą umieć dogadać się zarówno z osobami będącymi na górze, jak i szeregowymi pracownikami i wynegocjować kompromis, który będzie zadowalał obydwie strony.

Ponadto kierownicy zespołów często także negocjują pomiędzy sobą np. kolejność wykonywanej pracy. Ponadto mają oni wiele kontaktów z kontrahentami.

Jako szef
Co zaś dadzą szkolenia z negocjacji szefom? Otóż dzięki takim umiejętnościom będą oni mogli na pewno łatwiej i szybciej podpisywać korzystne dla siebie oraz dla rozwoju firmy umowy z przeróżnymi kontrahentami i wspólnikami. Ponadto umiejętność negocjacji przyda się także w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Korzyści w życiu prywatnym
Na koniec warto dodać, że takie szkolenia z negocjacji całkiem dużo korzyści mogą nam także przynieść w życiu prywatnym, a nie tylko zawodowym. Jak to jest możliwe? Otóż warto zauważyć, że przecież w domu bardzo często negocjujemy z dziećmi, kiedy w końcu pójdą spać, z żoną, jaki film dziś oglądamy, z mężem, aby w końcu zrobił to mięso, czy też z teściami na ile chcą przyjechać na święta.

Szkolenia z negocjacji spowodują bardzo szybko, że zaczniemy odnosić sukcesy na wielu tych polach!

ZOBACZ NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 listopada 2017
Zaufanie: nawet najlepszy proces sprzedaży sam niczego nie sprzeda  Zdobycie miana zaufanego doradcy jest rzadko osiągane.Dlaczego? Wielu sprzedawców uważa, że sami mogą zdecydować, czy są zaufanymi doradcami, ale w rzeczywistości to klienci o tym decydują, czy sprzedawca jest godny zaufania. Zachowania klientów i badania nad przegranymi kontraktami wskazują, że większość klientów nie ufa sprzedawcom lub nie widzi w nich godnych...
28 sierpnia 2018
Model Sprzedaży Challenger Sales – Sprzedaż Prowokatywna Wstęp Modele i podejścia do sprzedaży pojawiają się i znikają. To, co kilka lat temu było najgorętszym i najczęściej stosowanym podejściem do sprzedaży, jest obecnie uważane za staroświeckie. Ta „krótka żywotność” jest spowodowana trendami branżowymi, wpływami zewnętrznymi i ogólną gospodarką. W książce The Challenger Sale autorzy Matthew Dixon i Brent Adamson przedstawiają model,...
13 listopada 2018
  21 technik sprzedaży opartych na dowodach   Techniki sprzedaży - wstęp Co sprawia, że niektórzy sprzedawcy są lepsi od innych? Posiadanie odpowiednich umiejętności i doświadczenia z pewnością jest ważne, ale bycie najlepszym sprzedawcą w firmie zależy również od czegoś więcej. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zostało przeprowadzonych wiele badań naukowych dotyczących tego, w jaki sposób ludzki mózg dokonuje wyborów...
25 czerwca 2019
Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania odbiorcy, publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje informację, wiadomości i wiedzę w zabawny i ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne oraz niewerbalne. Storytelling to relacja ze zdarzenia. Historia może być autentyczna lub fikcyjna, ale dobra historia zawsze zawiera element prawdy, nawet jeśli jest fikcją. Przekaz, który niesie, musi być prawdziwy...
8 stycznia 2020
  Style negocjacji według Willema Mastenbroeka Definicja Negocjacje są procesem, w którym biorą udział co najmniej dwie strony. Stanowiska stron są rozbieżne i stanowią przeszkodę w realizacji indywidualnych interesów. Negocjacje mają na celu uzgodnienie stanowisk. Negocjacje – codzienny element życia Negocjacje istnieją od zawsze. Tam, gdzie jest dwoje ludzi, tam zazwyczaj pojawia się konflikt lub przynajmniej różnica stanowisk. Pragnąc wypracować...

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

28 lipca 2022
Praca sprzedawcy jest wymagająca, bo częściej ponosimy porażkę niż wygraną, ale na tej bazie buduje się sukces. Jak sobie z nimi radzić?
27 kwietnia 2022
Znajomość własnej kultury i kultur, z którymi podejmowana jest komunikacja na jakimkolwiek poziomie owocuje wytworzeniem się świadomości kulturowej, czyli umiejętności rozpoznania i zrozumienia wpływu kultury na ludzkie zachowania i idee oraz wpływu własnej kultury na postrzeganie świata, proces oceniania i podejmowania decyzji. Aby dojść do etapu efektywnej komunikacji międzykulturowej niezbędna jest inwestycja czasu, energii i starań w wykluczenie uprzedzeń i...
8 stycznia 2020
Willem Mastenbroek wyróżnił cztery style prowadzenia negocjacji. Każdy ma swoje plusy i minusy.
15 kwietnia 2019
Perswazja to społeczny wpływ na przekonania, postawy, intencje, motywacje i zachowania. Jest to forma manipulacji oparta na zaangażowaniu, która może zmienić nasze myśli i zachowania. Zasady perswazji posługują się słowami mającymi wpłynąć na innych ludzi i osiągnąć pożądane zmiany.
4 grudnia 2018
Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje wiadomość, informacje i wiedzę w zabawny, ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne i niewerbalne.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.