Akademia trenerska

Na naszym obecnym rynku pracy znaleźć możemy ogromną ilość ciekawych zawodów. W niemal każdej branży pojawiają się nowe możliwości, z których warto korzystać. W ostatnim czasie szczególnie popularny stał się trend kształcenia w wielu zawodach, w których niegdyś tego kształcenia nie było. Wciąż podnoszone kwalifikacje, zdobywana nowa wiedza i wiadomości, jak również znaczny wzrost kompetencji pracowników sprawia, że ludzie poszukują coraz to nowszych możliwości kształcenia się, rozwijania i zdobywania nowej wiedzy. 
20 czerwca 2018
zdjęcie - Akademia trenerska
 
Na naszym obecnym rynku pracy znaleźć możemy ogromną ilość ciekawych zawodów. W niemal każdej branży pojawiają się nowe możliwości, z których warto korzystać. W ostatnim czasie szczególnie popularny stał się trend kształcenia w wielu zawodach, w których niegdyś tego kształcenia nie było.

Wciąż podnoszone kwalifikacje, zdobywana nowa wiedza i wiadomości, jak również znaczny wzrost kompetencji pracowników sprawia, że ludzie poszukują coraz to nowszych możliwości kształcenia się, rozwijania i zdobywania nowej wiedzy. Przykładem może być choćby akademia trenerska, która w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gamma. W poprzednim roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Oferujemy szkolenia HR, managerskie, sprzedażowe i szkolenia dla administracji publicznej. W rankingu Gazety Finansowej – „Najlepsze Firmy Szkoleniowe” po raz kolejny zajęliśmy 1 miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że sport i aktywność fizyczna zaczęły odgrywać w naszym życiu ogromną rolę, a chcąc jeszcze lepiej wykorzystywać swoje umiejętności i możliwości, chętnie wybieramy pomoc trenerów w tym zakresie.

Również nasze dzieci coraz częściej poświęcają czas na naukę i rozwój w różnych dziedzinach sportowych. Z tego też powodu, zapotrzebowanie na rynku na fachowców, doskonale potrafiących uczyć innych, jak również posiadających wiedzę i niezbędne kompetencje do trenowania innych znacznie wzrosła. Uważa się nawet, że w niektórych dziedzinach sportu jest duży niedostatek osób, które mogłyby pełnić zadania trenera.
 
Dlatego też wybór właśnie tej ścieżki kariery wydaje się być bardzo ciekawym rozwiązaniem i przyszłościowym zajęciem, z którego warto skorzystać. Wystarczy mieć odpowiednie predyspozycje, aby móc spełnić się w roli trenera.

Dodatkowo, akademia trenerska pozwala na osiągnięcie jeszcze większej wiedzy i umiejętności w zakresie trenowania innych. Zarówno kursy, jak i szkolenia oferowane przez akademię trenerską pozwalają na rozwój w tym zakresie i jeszcze lepsze efekty z trenowania innych.

Każdy trener, który marzy o tym, aby jego podopieczni osiągali duże sukcesy powinien zadbać przede wszystkim o swoje umiejętności i rozwój, aby jeszcze lepiej wspierać innych w przekraczaniu własnych możliwości i osiąganiu niemożliwego.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.