Nauka negocjacji

Wbrew pozorom negocjacje to domena nie tylko prezesów firm. Ich nauka przyda się nawet pracownikom najniższego szczebla.

Gamma - Nauka negocjacji

  Wykonując telefon do urzędu przydadzą nam się pewne techniki, które pozwolą na jak najszybsze osiągnięcie celu. Odpowiednie szkolenia negocjacje mogą wynieść na wyższy poziom. Wybierając szkołę albo tzw. coacha sugerujmy się dotychczasowymi opiniami i portfolio.

  Na polskim rynku dostępne są renomowane firmy działające w zasięgu międzynarodowym, którzy szkoli m. in. żołnierzy Armii Amerykańskiej, polityków, największe firmy na świecie. Warto poświęcić dłuższą chwilę na znalezienie odpowiedniej osoby, która będzie odpowiadała naszym potrzebom.

  Szkolenia pozwolą nie tylko na poszerzenie profesjonalnego słownictwa koniecznego w świecie negocjacji, ale także budowanie dobrego pierwszego wrażenia, przygotowanie niezbędnych dokumentów do odbycia pierwszego spotkania, przygotowanie scenariuszy rozmów z osobami niezdecydowanymi, nieuprzejmymi, podejrzliwymi. Dowiemy się jak ważna jest prezencja nie tylko rozumiana jako dobry wygląd, ale także gesty, postawa, tembr głosu. Coach przygotuje scenariusze negocjacji wraz ze wzorcami zachowań, przygotuje nam gotowe frazy, które możemy wykorzystać w trudnych sytuacjach podczas realnych spotkań.

  Jak zostać hunterem sprzedaży? Jak szybko wyjść z mentalnego zniechęcenia i skutecznie budować napęd sprzedażowy? Jak profesjonalnie obsługiwać klienta? Jak poprawić umiejętności negocjacyjne?

  Szkolenia mogą zostać rozłożone na cykl, ale także zostać skumulowane do jednego spotkania podczas którego poznamy podstawy podstaw. Może takie pojedyncze spotkanie pozwoli nam na podjęcie decyzji o dłuższej współpracy? Warto to przemyśleć zwłaszcza, że coraz więcej film decyduje się na posiadanie doradcy wizerunkowego i negocjacyjnego. Posiadając własnego będziemy w stanie zidentyfikować moment kiedy jesteśmy poddawani grze negocjacyjnej, którą można nazwać wręcz manipulacją.

  Coach wyczuli nas na podejrzane zachowania, przygotuje do odpowiednich reakcji, a także pozwoli na wyrobienie odpowiednich nawyków. Taka współpraca ukształtuje u nas własny styl negocjacyjny, poprawi efektywność rozmów i zaważy o budowaniu długofalowych relacji z klientami.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.