Sprzedaż internetowa

Rozwój sprzedaży w sieci stale postępuje i osiąga coraz wyższe wskaźniki. Dzisiaj można kupić w Internecie już niemal wszystko od artykułów spożywczych aż do produktów wysoko wartościowych. Dlatego też warto zwrócić uwagę na to, że rosnąca konkurencja wymusza na wirtualnych przedsiębiorcach konieczność stałego polepszania zarówno swojej oferty, jak i standardów obsługi klienta.

zdjęcie - (the_title())

Szkolenie techniki sprzedaży w sieci wciąż jeszcze nie jest czymś nadmiernie popularnym, ale wielu doświadczonych w ten branży fachowców coraz chętniej dzieli się zdobytą samodzielnie wiedzą.

Chcąc sprzedawać poprzez sieć produkty z górnej półki dobrze jest kierować się kilkoma zasadami, które pozwoliły wielu przedsiębiorcom osiągnąć znaczne sukcesy. Przede wszystkim trzeba pamiętać, że obecnie sama obecność w sieci to zbyt mało. Wynika to z faktu, że sieć jest wszędzie i wszystko już niemal wszystko w tej sieci jest.

Dlatego przede wszystkim trzeba zadbać o to, by oferta sklepu była dostępna nie tylko na tradycyjnych nośnikach, ale także na urządzeniach mobilnych.

Dlaczego?

Bo klienci kupujący w sieci produktu luksusowe cenią sobie wygodę i możliwość dokonywania zakupów w każdym miejscu i czasie.

Co ważne dotyczy to każdego produktu nie tylko tego z górnej półki. Mobilny sklep internetowy to nie śpiew przyszłości, to wymagania teraźniejszości, które prowadzą so sukcesu.
Gamma - firma szkoleniowa 2016 roku. Chcesz zostać lepszym sprzedawcą? Zobacz: techniki sprzedaży szkolenie, profesjonalna obsługa klienta szkolenie. Jesteś menadżerem może zainteresuje Cię szkolenie zarządzanie zespołem ? Zapraszamy serdecznie!
Jeżeli klient pojawia się w sieci, to można przyjąć, że oczekuje elastycznego, dopasowanego do swoich potrzeb sklepu, w którym może kupić dokładnie to, czego potrzebuje.

Dlatego też konieczne jest umożliwienie korzystania z takich opcji jak ułatwienia dotyczące współpłatności. Możliwość zakupu jednego produktu przez kolektywną zapłatę znacząco poszerza grono możliwych klientów poprzez znaczne poszerzenie ich dostępności.

Kolejnym elektem, który na pewno poszerza grono potencjalnych klientów to niewątpliwie możliwość zakupów na raty. Zalety sprzedaży ratalnej są powszechnie znane i skutecznie wpływają na poszerzanie grona potencjalnych zakupów. Dlatego też dobrze rozplanowane raty będą ogromną zachętą do tego by zakupić coś, za co płatność jednorazowa byłaby niemożliwa.

W Internecie wszystko jest kwestią słowa i obrazu. Dlatego koniecznym warunkiem do dobrego funkcjonowania sklepu jest odpowiedni opis, który będzie sugerował potencjalnym klientom nie tylko opis przedmiotu sprzedaży, ale także jego zalety. 

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.