Szkolenia dla handlowców

Każdy handlowiec zdaje sobie sprawę jak ważna jest ciągła nauka. Podnoszenie własnych kompetencji to nie tylko jedna z dróg do efektywniejszej pracy, ale również możliwość rozwoju zawodowego i jeden z czynników, które składają się na pracowniczy awans.

Gamma - Szkolenia dla handlowców

   

  Każdy handlowiec zdaje sobie sprawę jak ważna jest ciągła nauka. Podnoszenie własnych kompetencji to nie tylko jedna z dróg do efektywniejszej pracy, ale również możliwość rozwoju zawodowego i jeden z czynników, które składają się na pracowniczy awans. Oferty placówek edukacyjnych, takich jak uczelnie wyższe czy szkoły policealne, oraz prywatnych przedsiębiorstw szkoleniowych są bardzo rozbudowane i dotyczą niemal każdej gałęzi biznesu. W co więc warto inwestować w przypadku pracy w handlu?

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W sprzedaży bardzo ważne są: koncentracja na kliencie i budowanie z nim relacji, elastyczność w rozmowie, szybkie podnoszenie się po porażce, umiejętność sprostania sytuacjom nieoczekiwanym i trudnym. Zdobądź kluczowe kompetencje niezbędne w profesjonalnej sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń dla handlowców. Zobacz również: szkolenie z negocjacji, szkolenie z profesjonalnej obsługi klienta.

  Rozwój kompetencji miękkich

  Kompetencje miękkie są bardzo ważne w pracy każdego sprzedawcy. To od zdolności komunikacyjnych, umiejętności negocjacyjnych i szeregu cech charakteru zależy sukces handlowy. Z pewnością więc warto inwestować w praktyczne szkolenia, które pomogą nam rozwinąć sztukę prezentacji i przemówień a dobre szkolenie z negocjacji biznesowych pozwoli na efektywniejsze zawieranie różnych kontraktów z klientami, kontrahentami i dostawcami. Szkolenia jednak należy dobierać w oparciu o renomę placówki edukacyjnej, wykorzystanie nowatorskich metod szkoleniowych oraz wiedzę i doświadczenie wykładowców.

  Wiedza teoretyczna

  W zależności od gałęzi handlu warto pogłębiać swoją wiedzę z zakresu zagadnień teoretycznych. W tym obszarze także znajdziemy kursy i szkolenia dostosowane do potrzeb klientów, które zorientowane są na szerzenie szczegółowej, branżowej wiedzy. Konkurencyjność na rynku pracy zagwarantują także języki obce, znajomość programów komputerowych wykorzystywanych przez firmy handlowo-usługowe czy nawet wiedza z zakresu rachunkowości, finansów czy zarządzania. To ostatnie może być szczególnie pomocne jeśli swoją karierę zawodową wiążemy z działalnością na wyższych szczeblach menedżerskich.

  Bez względu na to jakie szkolenie wybierzemy należy pamiętać, że w XXI wieku pracodawcy najbardziej cenią chęć nauki, elastyczność i wszechstronność. Warto pogłębiać więc swoją wiedzę z innych, pokrewnych dziedzin oraz inwestować w ogólnorozwojowe kursy menedżerskie, sprzedażowe czy komunikacyjne.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.