Co zawiera kodeks pracy art 23?

We współczesnych czasach mnóstwo firm zewnętrznych oferuje profesjonalne szkolenia o szerokim zakresie. Wśród wielu dużym zainteresowaniem wśród specjalistów do spraw personalnych cieszy się szkolenie prawo pracy 2020 czy wynagrodzenie pracowników szkolenie. Każdy tego typu kurs pozwala na znaczne pogłębienie wiedzy w zakresie prawa pracy.

zdjęcie - (the_title())


Co zawiera kodeks pracy art 23?

We współczesnych czasach mnóstwo firm zewnętrznych oferuje profesjonalne szkolenia o szerokim zakresie. Wśród wielu dużym zainteresowaniem wśród specjalistów do spraw personalnych cieszy się szkolenie prawo pracy 2020 czy wynagrodzenie pracowników szkolenie. Każdy tego typu kurs pozwala na znaczne pogłębienie wiedzy w zakresie prawa pracy.

Niezwykle pomocne kodeks pracy szkolenia

Firmy szkoleniowe prowadzące wynagrodzenie pracowników szkolenie czy ogólne kodeks pracy szkolenia posiadają ogromne doświadczenie w organizacji tego typu kursów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich kursantów oferują szeroki zakres szkoleń z tematyki aktualnych przepisów oraz podstaw prawa w wielu wybranych aspektach, wśród których można wymienić: czas pracy, planowanie i rozliczanie czasu pracy, rozliczenie urlopów i wiele innych ciekawych zagadnień.

Wynagrodzenie pracowników szkolenie oraz szkolenie prawo pracy są prowadzone zawsze przez doświadczonych wykładowców oraz praktyków posiadających ogromną wiedzę w tym zakresie.

Wszystkie kodeks pracy szkolenia są prowadzone są w formie niezwykle interesujących warsztatów podczas których podawane jest mnóstwo przykładów. Każde ze szkoleń jest organizowane z uwzględnieniem potrzeb uczestników oraz specyfiki firmy w której pracują.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Działy kadr czekają zmiany wynikając z prezydenckiej nowelizacji kodeksu pracy oraz nowe obowiązki antykorupcyjne narzucone ustawą o jawności życia publicznego, ale ważniejsze jest przygotowanie firm na rewolucję dotyczącą akt pracowniczych, która jest planowana niebawem. Zapraszamy  na szkolenie zmiany w prawie pracy 2022.

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Co zawiera kodeks pracy art 23?

Przejęcie zakładu pracy lub jego części powoduje zawsze ogromne zmiany w dotychczasowych stosunkach pracy. Przepisy te reguluje art 23 obowiązującego Kodeksu Pracy. Zgodnie z przepisami za zobowiązania wynikające ze stosunku pracy, powstałe przed przejściem zakładu przez innego pracodawcę, zarówno dotychczasowy jak nowy pracodawca odpowiadają zawsze solidarnie.

Jeśli u nowego oraz dotychczasowego właściciela firmy nie funkcjonują zakładowe organizacje związkowe, wówczas są oni zobowiązani do pisemnego poinformowania pracowników o zaistniałych zmianach.

Wszyscy pracownicy muszą być rzetelnie poinformowani o:

  • terminie przejścia zakładu lub jego części przez innego pracodawcę, o przyczynach, prawnych i ekonomicznych oraz o socjalnych skutkach dla pracowników,
  • zamierzonych działaniach związanych z warunkami zatrudnienia pracowników w nowej firmie,

Przekazanie tych wszystkich istotnych informacji powinno zawsze nastąpić co najmniej na trzydzieści dni przed przewidywanym terminem przejścia zakładu pracy lub jego części na rzecz innego pracodawcy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W obszarze szkoleń dla działów HR, Kadry stworzyliśmy dział związany z tymi tematami.Zobacz nasze szkolenia dla kadr:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.