Jak zdobywać wiedzę z obsługi programów biurowych?

Każda praca biurowa wymaga posiadania umiejetności obsługi podstawowych programów biurowych. Aby ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków z pomocą każdemu pracownikowi przychodzi access szkolenie, szkolenie z excela oraz szkolenie powerpoint.

zdjęcie - (the_title())


Jak zdobywać wiedzę z obsługi programów biurowych?

Każda praca biurowa wymaga posiadania umiejetności obsługi podstawowych programów biurowych. Aby ułatwić wykonywanie codziennych obowiązków z pomocą każdemu pracownikowi przychodzi access szkolenie, szkolenie z excela oraz szkolenie powerpoint.

Access szkolenie

Szkolenie MS Access przeznaczone jest między innymi dla początkujących użytkowników tego programu, którzy zajmują się przetwarzaniem informacji oraz tworzeniem w pracy różnorodnych raportów. Ponadto jest skierowane dla osób, które chcą zapoznać się z tym programem z punktu widzenia użytkownika bazy danych. Celem access szkolenie jest również szczegółowe zapoznanie się z zasadami działania tego programu.

Profesjonalni trenerzy uczą uczestników kursu budować bazy danych oraz pokazują jak nimi zarządzać. Ponadto na szkoleniu można dowiedzieć się jak praktycznie wykorzystywać bazy danych programu Access, tworzyć nowe bazy i uzupełniać je w przydatne elementy takie jak np. formularze do wprowadzania danych.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenie, które uczy jak używać średniozaawansowanych funkcji Excela w taki sposób, aby wszystko było jasno nie tylko na szkoleniu, ale również potem, już w pracy. Zapraszamy na szkolenie EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Szkolenie z excela

Excel jest jednym z podstawowych narzędzi pracy na większości stanowisk biurowych, zatem znajomość najważniejszych zasad z obsługi tego programu znacznie usprawnia pracę biurową. Dzięki sprawnemu posługiwaniu się arkuszem kalkulacyjnym, każdy pracownik ma więcej satysfakcji z wykonywanej pracy, bo potrafi pewne zadania zautomatyzować i w znacznym stopniu uprościć.

Szkolenie z Excela obejmują nie tylko wiedzę teoretyczną, lecz kursanci uczą się również jak poszczególne formuły oraz funkcje zastosować w praktyce. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów z wieloletnim doświadczeniem. Na szkoleniach omawiane są wszystkie wersję programu.

Szkolenie powerpoint

Profesjonale szkolenie powerpoint ma na celu doskonalenie umiejętności tworzenia ciekawych prezentacji za pomocą aplikacji MS PowerPoint. Szkolenie z tego prgramu jest przeznaczone przede wszystkim dla tych osób, którzy w pracy zawodowej zajmują się przygotowywaniem różnorodnych prezentacji.

Po ukończeniu szkolenia każdy uczestnik potrafi efektywnie używać program MS PowerPoint, w celu tworzenia oraz modyfikacji różnorodnych prezentacji komputerowych. Ponadto potrafi on tworzyć wzorcowe dokumenty prezentacji oraz wykorzystywać inne programy MS Office do współpracy z programem Power Point. Z oferty poszczególnych kursów korzystają zarówno pracownicy działów finansowych, jak i marketingu, sprzedaży oraz księgowości.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym działem: szkolenia finansowe Zobacz m.in. Sprawdź również dział z naszymi szkoleniami online.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.