Na czym polegają zasady agile?

Zasady Agile to szereg przepisów i postępowań które są niezbędne do sprawnego działania i funkcjonowania firmy jako organizacji która skupia pracowników i dla której najważniejszy jest kontakt z pracownikiem i klientem.

Gamma - Na czym polegają zasady agile?


Na czym polegają zasady agile?

Zasady Agile to szereg przepisów i postępowań które są niezbędne do sprawnego działania i funkcjonowania firmy jako organizacji która skupia pracowników i dla której najważniejszy jest kontakt z pracownikiem i klientem.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Firma Gamma sp. j. rekomenduje szkolenia: Zarządzanie zmianą - Kompleksowe przygotowanie do procesu wprowadzania zmiany w organizacji. Zarządzanie zespołem - Doskonalenie umiejętności zarządzania zespołem pracowniczym. szkolenie zarządzanie projektami – Jak zadbać o procesy w projekcie czyli zapoznanie z metodyką PMI.Zobacz inne szkolenia menadżerskie online i webinary

Jest to między innymi szereg sposobów postępowań, rozwiązywanie konfliktów czy sposób kontaktu z klientem. Agile to między innymi sposób w jaki pracują managerowie czy jak powinna wyglądać wzorowa obsługa klienta.

Najważniejsze jest jednak, aby zasady agile respektować, szczególnie jeśli chodzi o wprowadzanie projektów rozwojowych w firmie, czy odpowiednie przygotowywanie dokumentacji. Bardzo ważne jest aby realizując wszelkie projekty inwestycyjne, pamiętać o podstawowych zasadach jakie się z nimi wiążą.

Chodzi tu między innymi o przygotowywanie dokumentacji, odpowiednie planowanie pracy z zespołem czy zorganizowanie podstawowych kwestii wykonawczych. Nie każdy posiada jednak umiejętności, które są niezbędne w tego typu działaniach. Aby więc je zdobyć wystarczy odbyć specjalne kursy i szkolenia.

Należą do nich Project Management szkolenia, szkolenia scrum czy Agile Project Management szkolenie. Dzięki nim zdobędziemy wiedzę i umiejętności bez których wykonywanie tych zadań nie jest możliwe. W wielu przypadkach Agile to również zadania polegające na kontakcie pracowników między sobą oraz współpracę z klientem.

Dzięki project management szkolenia oraz szkolenia scrum pracownicy zdobywają wiedzę zakresu współpracy i rozwiązaniu konfliktów. Ukończenie Project management szkolenia oraz szkolenia scrum gwarantuje certyfikat agilepm foundation.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Skuteczne budowanie efektywności firmy poprzez rozwój kadry menedżerskiej. Realizujemy szkolenia stacjonarne otwarte, szkolenia zamknięte oraz szkolenia menedżerskie online.

Zobacz szkolenia związane z obszarem menadżerskim:

Szkolenia menadżerskie - pełna lista.

Jest to dokument respektowany przez praktycznie wszystkich pracodawców a co za tym idzie sprawia że jako pracownicy jesteśmy o wiele bardziej atrakcyjni na rynku pracy i możemy liczyć na bardzo duże zarobki. Musimy również pamiętać że tego typu certyfikat w niektórych przypadkach może być wymagany do podjęcia pracy marzeń.

Warto więc zastanowić się nad Project Management szkolenia czy Agile Project Management szkolenie, dzięki którym nasza przyszłość może być o wiele lepsza.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.