Nowi w biznesie światowym

Po zmianie ustrojowej niemal trzydzieści lat temu Polska stała się nowym graczem w biznesie międzynarodowym. Podczas Polski Ludowej nie było konieczności negocjowania żadnych kontraktów międzynarodowych więc nikt nie przywiązywał do tego większej wagi…

zdjęcie - Nowi w biznesie światowym

Będąc pełnoprawnym obywatelem świata, członkiem Unii Europejskiej i wielu organizacji gospodarczych firmy z Polski mają szansę na rozwinięcie swoich skrzydeł w biznesach międzynarodowych. Wiele myśli handlowych, biznesowych, naukowych i patentowych jest docenianych na całym świecie.

Niesie to za sobą inny skutek - do Polski przyjeżdża coraz więcej osób chcących nauczyć naszych biznesmenów jak prowadzić negocjacje na poziomie światowym. Wiele szkół w całym kraju (głównie w Warszawie) organizuje spotkania z autorami książek, coachami, którzy prowadzą zajęcia motywacyjne, biznesowe, negocjacyjne, które są doskonałą okazją do nauki nowych technik sprzedaży, negocjacji i zwyczajów negocjacyjnych na całym świecie.

Warto śledzić kalendarz takich wydarzeń ponieważ w wielu przypadkach kończy się na jednym spotkaniu w stolicy. Takie szkolenie często trwa dwa dni, jest to doskonała okazja na obcowanie z autorytetami znanymi na całym świecie. Szkolenia nie są tanie ponieważ weekendowe spotkania kosztują w granicach 3 000 zł, ale każde z nich kończy się zaświadczeniem o uczestnictwie lub certyfikatem.

Uczestnicy otrzymują także ciekawe materiały (najczęściej w języku angielskim), książki, dostęp do platform e-learningowych, a także możliwość osoistych konsultacji. Taka okazja z pewnością nie powtórzy się zbyt szybko. Większość wydarzeń z pewnością będzie ogłoszonych na portalach społecznościowych szkół, najlepszym pomysłem jest prześledzenie, które z nich do tej pory organizowały spotkania z międzynarodowymi mówcami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że w przypadku dużej frekwencji kolejne spotkania będą organizowane.

Jakie są kluczowe techniki dla każdego etapu procesu sprzedaży? Jak wpływać na proces negocjacji? Jak działać w sposób taki, by konsumenci i klienci utożsamili się z produktem? ak zachować się w ostatniej fazie sprzedaży? Sprawdź nasze szkolenia:

Zajęcia prowadzone są w nowoczesnej formie wykładów, aktywnego udziału słuchaczy, gier i zabaw, wspólnego rozwiązywania problemów i symulacji. To jedyna okazja aby wziąć udział w międzynarodowym negocjacjach, a następnie zdobytą wiedzę przenieść na pole swojej działalności.

Większość szkół oferuje spotkania do pięćdziesięciu osób, można nazwać to kameralnym gronem osób, które jako jedyne w Polsce będą mogły pochwalić się certyfikatem poświadczającym udział w szkoleniu na poziomie amerykańskiego uniwersytetu. Nawet krajowe negocjacje szkolenie wyniesie na wyższy poziom.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.