Panowanie nad czasem

Nigdy nie ma dość czasu na realizowanie powierzonych zadań. Czasami to pozytywna strona ponieważ mając za dużo czasu możemy poprawiać projekt tak długo aż go zepsujemy (jedna z zasad Murphiego)…

Gamma - Panowanie nad czasem

  Jednak w większości przypadków nie dajemy sobie rady z wykonaniem powierzonych zadań terminowo i przez to cierpi nasze życie osobiste, zdrowie, nie mamy czasu na odpoczynek i regenerację sił. Na szczęście dla takich osób, które czują, że nie do końca panują nad czasem powstało zarządzanie czasem szkolenie.

  Odpowiedniejszą nazwą byłoby właściwie zarządzenie sobą w czasie. Są to szkolenia prowadzone przez sprawdzonych ekspertów w swojej dziedzinie. Przeznaczone są dla przedstawicieli wszystkich zawodów, dla osób, które czują że mnogość powierzonych zadań je przytłacza. Kurs pozwala na zwiększenie efektywności pracy, planowanie zadań i zwiększenie wydajności.

  Pierwszym punktem jest identyfikowanie celów i segregowanie ich zgodnie z omawianymi na szkoleniu zasadami. Podstawową z nich jest ułożenie zgodnie z ważnością, ale także zgodnie z czasem potrzebnym na realizację. Uczestnicy będą mieli szansę na ocenę własnego stylu pracy.

  Gamma – firma szkoleniowa roku.

  Jak coaching wyzwala ludzki potencjał? Jak zostać liderem transformacyjnym? Jak sprawnie i skutecznie zarządzać zmianą? Co to jest flow i jak przejść od apatii do pasji? Zapraszamy na nasze szkolenia.

  Zapoznaj się z nimi.

  Może łatwiej będzie ustalić jakie czynności zabierają najwięcej czasu, a są całkowicie nieistotną sprawą. Namierzymy także swoje złe nawyki, które prowadzą do zbędnego pośpiechu. Niektóre błędy mogą być skorygowane natychmiastowo, a nad niektórymi trzeba popracować. Ważnym elementem szkolenia jest budowanie asertywności i nauka odmawiania. Osobnym działem jest delegowanie zadań.

  Szkolenia odbywają się w niewielkich grupach w trybie weekendowym, warto śledzić terminy kolejnych zajęć. Cieszą się one niesłabnącym powodzeniem. Uczestnik w ramach opłaty zyskuje materiały szkoleniowe, ale także możliwość osobistych konsultacji z trenerem, wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami. Zajęcia są prowadzone w formie zadań praktycznych angażujących wszystkich uczestników.

  Niewielka część to wykłady teoretyczne. Istnieje także możliwość przygotowania szkolenia dedykowanego dla konkretnej firmy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.