Jak rozwijać kompetencje swojego zespołu projektowego?

Nie sposób nie zauważyć, że każdemu pracodawcy oraz zwierzchnikowi zależy na tym, aby jego zespół pełnił swoje obowiązki jak najlepiej. Z całą pewnością należy również przyznać, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z metodyk agile oraz scrum, które usprawniają prace nad rozmaitymi projektami.

zdjęcie - (the_title())


Jak rozwijać kompetencje swojego zespołu projektowego?

Nie sposób nie zauważyć, że każdemu pracodawcy oraz zwierzchnikowi zależy na tym, aby jego zespół pełnił swoje obowiązki jak najlepiej. Z całą pewnością należy również przyznać, że coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z metodyk agile oraz scrum, które usprawniają prace nad rozmaitymi projektami.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Skuteczne budowanie efektywności firmy poprzez rozwój kadry menedżerskiej. Realizujemy szkolenia stacjonarne otwarte, szkolenia zamknięte oraz szkolenia menedżerskie online.

Zobacz szkolenia związane z obszarem menadżerskim:

Szkolenia menadżerskie - pełna lista.

Bez wątpienia dobrym pomysłem byłyby szkolenia, które pomogą zwiększyć kompetencje naszego zespołu. Agile szkolenia oraz szkolenie scrum to doskonałe propozycje zarówno dla podwładnych jak i dla ich zwierzchników.

Należałoby także przyznać, że kursy przydadzą się wszystkim członkom zespołów scrumowych, takim jak scrum master, scrum product owner oraz scrum developer. Szkolenia scrum master oraz szkolenia scrum product owner to doskonałe propozycje dla wszystkich wyżej wymienionych członków zespołu scrumowego.

Nie sposób nie zauważyć, że wszystkie szkolenia oraz kursy, na które się decydujemy powinny być prowadzone przez starannie doświadczonych i należycie wykwalifikowanych szkoleniowców. W przeciwnym razie mowy o trwałych i satysfakcjonujących efektach co do zasady być nie może. Z całą pewnością dobrze byłoby zainteresować się również szkoleniami otwartymi, dzięki którym możemy poznać interesujące osoby z naszej branży.

Bez wątpienia należy przyjrzeć się także szkoleniom zamkniętym, które stanowią rzecz jasna całkowite przeciwieństwo szkoleń otwartych. Prowadzone są w firmie, a uczestnikami są pracownicy owych firm.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Przeszkoliliśmy ponad 50 tys. osób na stanowiskach menedżerskich. Realizujemy szkolenia stacjonarne otwarte, szkolenia zamknięte oraz szkolenia menedżerskie online.

Zapoznaj się z naszymi szkoleniami menadżerskimi.

Osoby pochodzące z zewnątrz niestety nie mogą brać udziału. Z całą pewnością dobrze byłoby zainteresować się również szkoleniami dofinansowanymi ze środków unijnych. Szkolenia dofinansowane ze środków Unii Europejskiej są bowiem prowadzone na niezwykle wysokim poziomie merytorycznym.

Dzięki nim możemy dowiedzieć się tego, w jaki sposób należy rozwijać kompetencje naszych podwłacnych. Osoby, które chcą zdobyć certyfikat, powinny rozważyć zdanie egzaminu jakim jest agile pm practitioner egzamin. Pamiętajmy także o tym, aby udział w szkoleniach był systematyczny.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.