Reprezentant handlowy – jakie są jego obowiązki?

Przedstawiciel handlowy, zwany także sprzedawcą terenowym to pracownik konkretnego przedsiębiorstwa, do obowiązków którego zalicza się pozyskiwanie i obsługa klientów, budowanie dystrybucji, osiąganie konkretnych, odgórnie ustalonych przychodów, monitorowanie konkurencyjnych firm i spółek i tym podobne.

zdjęcie - (the_title())

Reprezentant handlowy - jakie są jego obowiązki?

Przedstawiciel handlowy, zwany także sprzedawcą terenowym to pracownik konkretnego przedsiębiorstwa, do obowiązków którego zalicza się pozyskiwanie i obsługa klientów, budowanie dystrybucji, osiąganie konkretnych, odgórnie ustalonych przychodów, monitorowanie konkurencyjnych firm i spółek i tym podobne.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń online? Realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe. Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video

Sprawdź nasze szkolenia online:

Zapoznaj się również z: szkolenia menedżerskie i szkolenia rozwój osobisty

Przedstawiciel handlowy, poza specyficzną specjalistyczną wiedzą i umiejętnościami musi także dysponować szeregiem kompetencji miękkich, które pomogą mu zawrzeć, rozwinąć i utrzymywać relacje z klientami.

Szkolenia negocjacje, szkolenia telemarketing i inne

Zastanawiasz się nad pokierowaniem swoją zawodową ścieżką w kierunku handlu? A może pragniesz zmienić pracę na taką, która jest szczególnie pożądana na dzisiejszym rynku pracy i pragniesz zdobyć wiedzę oraz umiejętności, które pomogą ci w zrealizowaniu tego celu? Skorzystaj z szerokiej oferty szkoleń biznesowych związanych z zagadnieniami dotyczących handlu i sprzedaży.

Szczególną popularnością cieszą się szkolenia z prowadzenia skutecznych negocjacji oraz szkolenia dla sprzedawców telemarketerów. Dzięki tym pierwszym możliwe jest poznanie popularnych narzędzi i technik, a także sztuczek i trików stosowanych w procesie negocjacji przez osoby, które potrafią osiągnąć założony cel, a także w efektywny sposób zaplanować, przygotować i przeprowadzić negocjacje, poznać swój styl ich prowadzenia i uczynić z niego atut, udoskonalić swe umiejętności oratorskie i perswazyjne itp.

Szkolenia dla sprzedawców i telemarketerów pozwalają poznać skuteczne techniki sprzedażowe, uczą nawiązywania i utrzymywania kontaktów z potencjalnymi klientami oraz przekonywania ich do dokonywania zakupów bądź korzystania z konkretnych usług.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia dla handlowców online:

Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie takich szkoleń są niezwykle cenione na współczesnym rynku pracy. Szkolenia z danego zakresu polecane są dla wszystkich osób pracujących lub pragnących pracować w handlu – zarówno dla obecnych lub przyszłych sprzedawców i przedstawicieli handlowych, jak i osób na kierowniczych i menadżerskich stanowiskach.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.