Telesprzedaż.

Dzisiejszy biznes opiera się głównie na sprzedaży. Świat dzisiaj ogarnął internet i każdy kto posiadał swój jakiś mały, lokalny biznes przerzuca swą działalność na sprzedaż internetową, ponieważ w ten sposób może zdobyć wielu klientów poza zasięgiem swojej lokalnej sprzedaży. W ten sposób może rozwinąć swoją sprzedaż na skalę krajową a przy dobrych wiatrach być może nawet na światową.

Gamma - Telesprzedaż.

  Dzisiejszy biznes opiera się głównie na sprzedaży. Świat dzisiaj ogarnął internet i każdy kto posiadał swój jakiś mały, lokalny biznes przerzuca swą działalność na sprzedaż internetową, ponieważ w ten sposób może zdobyć wielu klientów poza zasięgiem swojej lokalnej sprzedaży. W ten sposób może rozwinąć swoją sprzedaż na skalę krajową a przy dobrych wiatrach być może nawet na światową.

  Jeszcze innym sposobem na aktywną sprzedaż, po którą często sięgają przedsiębiorcy jest telesprzedaż. Poprzez telekomunikację z klientem sprzedawca także może sprzedać jakiś produkt klientowi, który niekoniecznie mieszka niedaleko firmy. Zazwyczaj celem telekomunikacji jest trafienie do klienta, który jest oddalony od firmy o dużą ilość kilometrów.

  W ten sposób sprzedać danej firmy może być również rozwinięta poprzez telekomunikację na skalę krajową a być może nawet światową. Łącząc te różne środki aktywnej sprzedaży firma może liczyć na duże zyski ze swojej sprzedaży. Warto obserwować działania sprzedaży i wyciągać wnioski, które działania wychodzą na dobre firmie.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online:

  Aby dokonywać prawidłowej aktywnej sprzedaży przez sprzedawców, przedsiębiorca powinien zagwarantować każdemu nowego pracownikowi szkolenie na temat aktywnej telesprzedaży. Z takiego szkolenie pracownik powinien dowiedzieć się jak rozmawiać z klientem, aby on go z góry nie przekreślił, ponieważ sprzedawca w tym momencie nie ma możliwości użyć mowy ciała. Jego jedynym atrybutem będzie jego głos i tylko taką bronią może zyskać klienta.

  Zatem szkolenie z aktywnej telesprzedaży powinno zagwarantować naukę radzenia sobie z trudnymi rozmówcami, jak rozmawiać z klientem aby był on przychylny do zakupu naszego produktu, jak przełamać się przed strachem dzwonienia do obcych ludzi i mieć pewny głos. Takich wydawałoby się błahych ale ważnych rzeczy powinno nauczyć szkolenie, ponieważ fundamentalne zasady, które przyniosą efekt, mogą zagwarantować firmie sukces i duży zysk, pod warunkiem oczywiście, że każdy pracownik będzie się sztywno trzymał jasno określonych zasad.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia handlowe online!

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.