Warsztaty płatnik

Obecny świat w znacznym stopniu opiera się na technologii. Dzięki znacznemu rozwojowi technicznemu możemy dzisiaj w szybki i prosty sposób korzystać z różnego rodzaju usług, jak i możliwości poszczególnych instytucji. Nie inaczej jest w przypadku tak wielkich przedsiębiorstw jak Zakład ubezpieczeń Społecznych, który obejmuje każdego pracodawcę oraz pracownika, zmuszając do płacenia obowiązkowych składek na ubezpieczenia społeczne mające za zadnie chronić ludzi przed niedolą finansową wynikająca np. z poszkodowani i utraty zdrowia i możliwości do dalszej pracy. 

Gamma - Warsztaty płatnik

   

  Obecny świat w znacznym stopniu opiera się na technologii. Dzięki znacznemu rozwojowi technicznemu możemy dzisiaj w szybki i prosty sposób korzystać z różnego rodzaju usług, jak i możliwości poszczególnych instytucji.

  Nie inaczej jest w przypadku tak wielkich przedsiębiorstw jak Zakład ubezpieczeń Społecznych, który obejmuje każdego pracodawcę oraz pracownika, zmuszając do płacenia obowiązkowych składek na ubezpieczenia społeczne mające za zadnie chronić ludzi przed niedolą finansową wynikająca np. z poszkodowani i utraty zdrowia i możliwości do dalszej pracy.

  Wspomniany zakład, określany skrótem ZUS wydał swój własny program o nazwie Płatnik, który za darmo można pobrać z oficjalnej stron i zainstalować na systemach MS Windows. Pozwala ona na łatwą i szybką formę prowadzenie dokumentacji, jak i rozliczania się z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W DZIAŁACH KADR I HR

  Wprowadzenie do porządku prawnego unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych – RODO oznacza zmiany – jak głębokie i trudne będzie zależało od praktycznej znajomości rozporządzenia – na poziomie realnych procesów HR w organizacji.

  Uczestnicy tego szkolenia interesują się również:

  Sam program jest dość skomplikowany, jednakże po dokładnym jego poznaniu istnieje możliwość zwiększenia efektywności naszej pracy. Chcąc więc tego dokonać warto skorzystać z różnego rodzaju szkoleń z tej tematyki, dzięki czemu poszerzymy nasza wiedzę i będziemy o wiele bardziej atrakcyjnymi pracownikami na rynku pracy, co może się przełożyć np. na możliwości zdobycia lepiej płatnej posady, lub awansu.

  Zajrzyj do strefy wiedzy po więcej artykułów z tematów:

  Wspomniany program posiada szereg wydawanych aktualizacji, dzięki czemu z każdym rokiem jest coraz bardziej skuteczny i lepszy w obsłudze.

  Sam także został wyposażony w system podpowiedzi, które to maja ułatwić wypełnianie dokumentów. Ważna jego zaleta jest możliwość elektronicznego wysłania, dzięki czemu unikamy już chodzenia do urzędu, c o w obecnych czasach jest sporą zaletą, gdyż wszystkim zależy teraz bardzo na czasie.

  Podsumowując system płatnik jest znakomitym rozwiązaniem dla firm oraz przedsiębiorców, którzy w łatwy sposób chcąc wypełniać dokumenty dla ZUSu. Jest on przystępnym programem dla każdego, choć potrzeba odrobiny czasu by móc sprawnie nim operować. Dlatego też warto skorzystać z rożnego rodzaju szkoleń przygotowawczych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W obszarze szkoleń dla działów HR, Kadry stworzyliśmy dział związany z tymi tematami.Zobacz nasze szkolenia dla kadr:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.