Kadry szkolenia

Jednym z kluczowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami w najbliższej przyszłości jest kwestia zarządzania personelem. Z tego punktu widzenia każdy prowadzący firmę powinien stworzyć politykę zarządzania i pozyskiwania kadr, którą realizować będzie dział Human Resources. Aby skutecznie wypełniał on swoje zadania powinien stale podnosić swoje kwalifikacje, zwłaszcza w zakresie nowych kanałów pozyskiwania kandydatów na pracowników

Gamma - Kadry szkolenia


  Jednym z kluczowych wyzwań stojących przed przedsiębiorstwami w najbliższej przyszłości jest kwestia zarządzania personelem. Z tego punktu widzenia każdy prowadzący firmę powinien stworzyć politykę zarządzania i pozyskiwania kadr, którą realizować będzie dział Human Resources. Aby skutecznie wypełniał on swoje zadania, hr biznes partner powinien stale podnosić swoje kwalifikacje, zwłaszcza w zakresie nowych kanałów pozyskiwania kandydatów na pracowników.


  Te umiejętności przydadzą się zwłaszcza podczas rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, w branżach gdzie na rynku pracy potencjalnych przyszłych pracowników jest bardzo mało, a Twoi rekruterzy muszą się zabawić w łowców głów. W takich niszowych branżach zdarzają się sytuacje, w których to właśnie rekruter musi zrobić pierwszy krok i zainteresować w rozmowie potencjalnego kandydata, który często nawet nie bierze pod uwagę zmiany pracy.

  Kolejnym przykładem, kiedy to rekruter musi być stroną inicjującą kontakt, są stanowiska, które wymagają relokacji do innego miasta. I znów to rekruter musi odpowiednio sprzedać ofertę pracy, tak by kandydat w ogóle wziął pod uwagę możliwość przeprowadzki.

  Ogłoszenia o pracę w takich sytuacjach po prostu się nie sprawdzą, bowiem większość potencjalnych kandydatów nawet do nich nie dotrze (albo w ogóle nie zaglądają na portale publikujące ogłoszenia, albo mają ustawione filtry na oferty pracy z określonych miast).

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Współpracuje z nami ponad stu trenerów. W 2016 roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Zostaliśmy firmą szkoleniową roku. Oferujemy szkolenia dla sprzedawców, szkolenia HR i szkolenia administracja. Zapoznaj się z naszymi szkoleniami.

  W takich sytuacjach na pomoc pracownikom HR przychodzą szkolenia hr bp, portale dla profesjonalistów, ogłoszenia w branżowych pismach, czy na forach, często zmuszeni są także do wykorzystywania tzw. direct search, czyli docierania do osób spełniających kryteria poprzez aktualny zakład pracy (telefon służbowy, mail).
   
  Tego typu technik nie uczą na studiach, często rekruterzy wypracowują je sami, albo korzystają z różnego typu warsztatów, na których mogą poznać nowoczesne narzędzia hr dla osób pozyskujących nowe kadry. Szkolenia te, nie tylko uczą teoretycznej strony headhunterstwa, ale również pozwala na wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami, przez co rekruterzy w praktyce mogą skonfrontować swoje metody i poznać nowe, sprawdzone przez innych sposoby na dotarcie do potencjalnych kandydatów.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.