Efektywna sprzedaż większy zysk

Sprzedaż i marketing jest podstawą w dzisiejszych czasach. W dobie konkurencji i stale rosnącej liczby sprzedawców coraz trudniej jest się wybić na tle innych. Nie wystarczą już dobra jakość produktu czy też jego ładne opakowanie. Dziś trzeba wyróżniać się ceną i podejściem do klienta. Konieczne jest aby go przyciągnąć do swoich produktów. Nie wystarczą słowa, konieczne jest działanie.

12 marca 2019
zdjęcie - Efektywna sprzedaż większy zysk

 Efektywna sprzedaż większy zysk

Sprzedaż i marketing jest podstawą w dzisiejszych czasach. W dobie konkurencji i stale rosnącej liczby sprzedawców coraz trudniej jest się wybić na tle innych. Nie wystarczą już dobra jakość produktu czy też jego ładne opakowanie. Dziś trzeba wyróżniać się ceną i podejściem do klienta. Konieczne jest aby go przyciągnąć do swoich produktów. Nie wystarczą słowa, konieczne jest działanie. Jeśli chcesz się wybić musisz oferować coś lepszego, a ponadto umieć to sprzedać. Bywa że właśnie to jest barierą trudną do pokonania dla wielu sprzedawców. Zauważyliśmy to i postanowiliśmy zaoferować szkolenia dla takich właśnie sprzedawców.

Oferowane przez nas szkolenia sprzedażowe pomogą zwiększyć wasze obroty i ilość klientów. Zacznijmy jednak od początku. Czego można się nauczyć na takich szkoleniach. Po pierwsze technik rozmowy z klientem. Nasi specjaliści przedstawią ci w jaki sposób powinno się rozmawiać z klientem. Będzie to przeanalizowane krok po kroku, począwszy od przywitania aż do zakończenia rozmowy. Nauczysz się jak prawidłowo odpowiadać na pytania zadawane przez klientów, jak zaproponować swój produkt czy też jak w interesujący sposób zachęcić do zakupu produktu. Pamiętać należy że konieczne jest usatysfakcjonowanie klienta, aby wrócił do naszego sklepu oraz możliwe, że polecił znajomym. Kolejnym ważnym elementem o którym będzie mowa na tych szkoleniach są techniki delikatnej manipulacji klientem, tak aby przekonał się on od naszego produktu i został w kontakcie z naszym sklepem.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami.

Realizujemy szkolenia online, webinary i projekty hybrydowe.

Sprawdź nasze kursy i szkolenia online eksperckie:

Nie mają one za zadanie otumanić klienta, tylko zachęcić go do zakupu. Nie jest to nic złego, a technika ta jest powszechnie stosowana przez wiele osób. Szkolenia biznesowe lódź mają również na celu pokazanie technik reklamy, co oznacza że zdobędziecie wiedzę, dzięki której będziecie mogli skuteczniej reklamować swoją firmę czy sklep w internecie, gazecie czy radiu. Dowiecie się również, która z tych metod jest najskuteczniejsza i najbardziej opłacalna. Dobieramy tak metody nauki aby można było zdobyć jak najwięcej i jak najpożyteczniejszej wiedzy. W praktyce oznacza to że jest kilka form przekazu. Podstawową są oczywiście wykłady, gdzie nasi najlepsi wykładowcy, wykorzystując lata swojej praktyki i doświadczenia przedstawiają wszystko w formie ustnej oraz pisemnej. Nie jest to jednak jedyna opcja.

Kolejny sposób na poszerzenie wiedzy to prezentacja. Z racji, że wiele osób to wzrokowcy, czasem łatwiej niektóre informacje przedstawić w formie graficznej. Kolejny sposób to symulacje, podczas nich przedstawiany jest problem, który osoby uczestniczące w kursie rozwiązują dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnością. Staramy się tak dobrać problemy i realia aby wszystko było jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości i odpowiadało sytuacją z którymi można się spotkać na co dzień. Ostatnią z ciekawszych metod są dyskusje, podczas których wszyscy wymieniają poglądy między sobą i konsultują ich słuszność. Bardzo pomaga to w wyjaśnieniu wielu wątpliwości i niejasności. Uważamy, że sama teoretyczna część nie przyniosła by zadowalających efektów, a tylko pogłębiła by istniejące niejasności.

Szkolenia otwarte, oznacza to, że mają do nich dostęp wszyscy zainteresowani. Inaczej jest w przypadku szkoleń indywidualnych i zamkniętych gdzie albo dostęp ma tylko jedna osoba, albo są dla osób wyznaczonych przez pracodawcę. Tutaj dobieramy program do indywidualnych potrzeb firmy czy też osób. Podczas szkoleń otwartych tak dobieramy program aby przekazać jak najwięcej informacji i aby wszyscy na nich skorzystali. Nasi specjaliści na bieżąco oceniają jakie elementy należy poruszyć bardziej a jakie nieco mniej. Gwarantujemy, że po odbyciu takich szkoleń wasza sprzedaż wzrośnie, a klienci będą chętnie wracać do waszego sklepu. Przeprowadziliśmy ich wiele, pomogliśmy wielu przedsiębiorcą wyjść na prostą i zacząć zarabiać więcej. Nie zwlekajcie i zarabiajcie więcej. Szkolenia handlowe Łódź są dla wszystkich zainteresowanych osób, wystarczy zgłosić się i wybrać odpowiadający termin.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia handlowe online!

ZOBACZ NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 listopada 2017
Zaufanie: nawet najlepszy proces sprzedaży sam niczego nie sprzeda  Zdobycie miana zaufanego doradcy jest rzadko osiągane.Dlaczego? Wielu sprzedawców uważa, że sami mogą zdecydować, czy są zaufanymi doradcami, ale w rzeczywistości to klienci o tym decydują, czy sprzedawca jest godny zaufania. Zachowania klientów i badania nad przegranymi kontraktami wskazują, że większość klientów nie ufa sprzedawcom lub nie widzi w nich godnych...
28 sierpnia 2018
Model Sprzedaży Challenger Sales – Sprzedaż Prowokatywna Wstęp Modele i podejścia do sprzedaży pojawiają się i znikają. To, co kilka lat temu było najgorętszym i najczęściej stosowanym podejściem do sprzedaży, jest obecnie uważane za staroświeckie. Ta „krótka żywotność” jest spowodowana trendami branżowymi, wpływami zewnętrznymi i ogólną gospodarką. W książce The Challenger Sale autorzy Matthew Dixon i Brent Adamson przedstawiają model,...
13 listopada 2018
  21 technik sprzedaży opartych na dowodach   Techniki sprzedaży - wstęp Co sprawia, że niektórzy sprzedawcy są lepsi od innych? Posiadanie odpowiednich umiejętności i doświadczenia z pewnością jest ważne, ale bycie najlepszym sprzedawcą w firmie zależy również od czegoś więcej. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zostało przeprowadzonych wiele badań naukowych dotyczących tego, w jaki sposób ludzki mózg dokonuje wyborów...
25 czerwca 2019
Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania odbiorcy, publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje informację, wiadomości i wiedzę w zabawny i ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne oraz niewerbalne. Storytelling to relacja ze zdarzenia. Historia może być autentyczna lub fikcyjna, ale dobra historia zawsze zawiera element prawdy, nawet jeśli jest fikcją. Przekaz, który niesie, musi być prawdziwy...
8 stycznia 2020
  Style negocjacji według Willema Mastenbroeka Definicja Negocjacje są procesem, w którym biorą udział co najmniej dwie strony. Stanowiska stron są rozbieżne i stanowią przeszkodę w realizacji indywidualnych interesów. Negocjacje mają na celu uzgodnienie stanowisk. Negocjacje – codzienny element życia Negocjacje istnieją od zawsze. Tam, gdzie jest dwoje ludzi, tam zazwyczaj pojawia się konflikt lub przynajmniej różnica stanowisk. Pragnąc wypracować...

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

28 lipca 2022
Praca sprzedawcy jest wymagająca, bo częściej ponosimy porażkę niż wygraną, ale na tej bazie buduje się sukces. Jak sobie z nimi radzić?
27 kwietnia 2022
Znajomość własnej kultury i kultur, z którymi podejmowana jest komunikacja na jakimkolwiek poziomie owocuje wytworzeniem się świadomości kulturowej, czyli umiejętności rozpoznania i zrozumienia wpływu kultury na ludzkie zachowania i idee oraz wpływu własnej kultury na postrzeganie świata, proces oceniania i podejmowania decyzji. Aby dojść do etapu efektywnej komunikacji międzykulturowej niezbędna jest inwestycja czasu, energii i starań w wykluczenie uprzedzeń i...
8 stycznia 2020
Willem Mastenbroek wyróżnił cztery style prowadzenia negocjacji. Każdy ma swoje plusy i minusy.
15 kwietnia 2019
Perswazja to społeczny wpływ na przekonania, postawy, intencje, motywacje i zachowania. Jest to forma manipulacji oparta na zaangażowaniu, która może zmienić nasze myśli i zachowania. Zasady perswazji posługują się słowami mającymi wpłynąć na innych ludzi i osiągnąć pożądane zmiany.
4 grudnia 2018
Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje wiadomość, informacje i wiedzę w zabawny, ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne i niewerbalne.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.