Biznes bez wkładu

Jedną z podstawowych kwestii, o jakich myślimy, gdy planujemy założenie naszego własnego interesu jest nasz kapitał początkowy.

Gamma - Biznes bez wkładu

  Jedną z podstawowych kwestii, o jakich myślimy, gdy planujemy założenie naszego własnego interesu jest nasz kapitał początkowy. W wielu wypadkach jest to jednak kwestia drugorzędna, często nawet opcjonalna. Zależnie od tego, co planujemy, może okazać się, że nasz pomysł na biznes nie wymaga żadnego wkładu własnego.

  Jeśli na przykład oferujemy usługi związane z grafiką komputerową, rzemiosłem, tworzeniem stron internetowych czy coachingiem, to zazwyczaj myśląc o założeniu firmy mamy już wszystko, czego potrzebujemy-narzędzia niezbędne do wykonywania zleceń i pokój do przyjmowania interesantów.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Szukasz dobrych szkoleń menedżerskich, sprzedażowych czy rozwoju osobistego? Zobacz:

  Gamma - najlepsza firma szkoleniowa roku.

   

  Jeżeli nie dysponujemy jednak lokalem, to wcale nie oznacza, że musimy zrezygnować z marzeń o własnym interesie.

  W obecnych czasach coraz więcej transakcji zawieranych jest za pośrednictwem Internetu, opcją godną rozważenia może być też spotykanie się z klientami w restauracjach lub kawiarniach. Warte podkreślenia jest to, że naszym wkładem nie muszą być pieniądze, czasem nasz kapitał stanowią nasze umiejętności.

  Jednak należy pamiętać o tym, że rozpoczęcie własnego interesu bez inwestowania w niego pieniędzy, będzie oznaczało, że zamiast tego musimy włożyć ogromną ilość pracy i wykazać się niemałym zaangażowaniem.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.