Czy szkolenie pracowników jest opłacalne dla firmy?

Rozwój zawodowy jest w dzisiejszych czasach o wiele łatwiejszy niż jeszcze kilka lat temu. Zarówno duże korporacje jak i niewielkie firmy coraz częściej dostrzegają korzyści jakie płyną ze szkolenia pracowników. Inwestycja w pracownika i jego umiejętności, to tak na prawdę inwestycja w rozwój firmy.

Gamma - Czy szkolenie pracowników jest opłacalne dla firmy?


Czy szkolenie pracowników jest opłacalne dla firmy?

Rozwój zawodowy jest w dzisiejszych czasach o wiele łatwiejszy niż jeszcze kilka lat temu. Zarówno duże korporacje jak i niewielkie firmy coraz częściej dostrzegają korzyści jakie płyną ze szkolenia pracowników. Inwestycja w pracownika i jego umiejętności, to tak na prawdę inwestycja w rozwój firmy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Co to jest sprzedaż narracyjna? Jak finalizować sprzedaż? Jakie są zaawansowane techniki sprzedaży B2B? Jak po porażce wrócić do pełnej efektywności? Jak komunikować się z trudnym klientem?

Gamma – firma szkoleniowa roku.

Oczywiście, to nie jest tak, że pracownicy mogą dowolnie wybierać spośród różnorodnych szkoleń. Pracodawca, aby miał zysk z takiego szkolenia musi jego tematykę dostosować do profilu prowadzonej przez siebie działalności. Mogą to być szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, bądź też szkolenia obejmujące problematykę konkretnych stanowisk pacy.

Indywidualne szkolenia dla pracowników

Niektóre firmy decydują się na organizację szkoleń zamkniętych. Jest to opłacalne, jednak tylko w przypadku gdy z tej samej tematyki trzeba przeszkolić większą grupę osób. Jeżeli są to pojedyncze jednostki, to lepiej będzie wysłać pracowników na jedno ze szkoleń otwartych.

Firmy szkoleniowe Wrocław cieszą się dużym zaufaniem wśród klientów. Mają bardzo rozbudowaną ofertę, dzięki czemu można wybrać jednostkę szkoleniową dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Szkolenia nie należą do najtańszych, jednak należy pamiętać o tym, że jest to inwestycja, która przyniesie po czasie ogromne korzyści.

Szkolenie jako nagroda za wytężoną pracę

Szkolenia mogą być też traktowane jak przysłowiowa marchewka. Jest to doskonały sposób na motywowanie pracowników, zwłaszcza jeżeli zatrudnione w firmie są przede wszystkim przedstawiciele najmłodszych pokoleń, którzy dużą wagę przykładają do rozwoju osobistego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź nasze szkolenia online:

Oferujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online jak i rozbudowane formaty. Korzystamy z najpopularniejszych technologii transmisji video. Sprawdź. Na pewno coś wybierzesz dla swojej firmy.

Szkolenia Wrocław to dla nich nie lada gratka. Będą rywalizować między sobą, tylko po to by móc za darmo wziąć udział w szkoleniu. W ten sposób zwiększy się efektywność pracy całego zespołu.

Jak widać na powyższym przykładzie, szkolenia są opłacalne dla dwóch stron. Pracownicy podnoszą swoje kompetencje, a pracodawca szkoli pracowników z nadzieją na większe zyski jakie dzięki temu firma będzie odnosiła w przyszłości.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.