Szkolenie z programu płatnik

ZUS, czyli Zakład Ubezpieczeń Społecznych to jedna z największych polskich organizacji, która to jest przyczyną licznych problemów, z jakimi można się spotkać podczas całego swojego życia. Odpowiada on za zadania związane z ubezpieczeniami społecznymi w Polsce. Mowa tutaj o ubezpieczeniach, których głównym celem jest zapewnienie nam bezpieczeństwa socjalnego, w szczególności dotyczy to osób, które to na wskutek zdarzeń losowych nie mogą utrzymać się z własnych oszczędności. 

zdjęcie - (the_title())

 

ZUS, czyli Zakład Ubezpieczeń Społecznych to jedna z największych polskich organizacji, która to jest przyczyną licznych problemów, z jakimi można się spotkać podczas całego swojego życia. Odpowiada on za zadania związane z ubezpieczeniami społecznymi w Polsce.

Mowa tutaj o ubezpieczeniach, których głównym celem jest zapewnienie nam bezpieczeństwa socjalnego, w szczególności dotyczy to osób, które to na wskutek zdarzeń losowych nie mogą utrzymać się z własnych oszczędności. Każdy rozlicza się z ZUSem, bez względu na to czy jest pracownikiem, czy też pracodawcą. Dotychczas wszytko wiązało z wypełnieniem odpowiednich dokumentów dla owego zakładu, oraz przelewaniem pieniędzy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

SZKOLENIA KOMPUTEROWE

Excel to znakomite narzędzie – oszczędza czas,  dostarcza potrzebne informacje, jest wygodne w stosowaniu – jeśli posiada się odpowiednie umiejętności obsługi programu. Zestaw naszych szkoleń z tego obszaru pozwoli posiąść te umiejętności. Zapraszamy na Szkolenia SZKOLENIA KOMPUTEROWE!

Inne tematy, interesujące dla tej grupy docelowej to:

Jednakże obecny rozwój technologii przyczynił się do poszerzenia działania także tej organizacji. W trosce o potrzeby ludzi, jak i aktualny brak czasu, została wydana specjalna aplikacja, mająca za zadnie pomóc w wypełnianiu dokumentów. Co więcej całość jest wykonywana w formie elektronicznej, przez co zostało to znacznie ułatwione, a cały proces jest szybszy.

Owy program, o którym jest mowa nazywany jest mianem Płatnik. Jest to program komputerowy, który można pobrać za darmo z oficjalnej strony Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, dzięki czemu dostęp do niego jest bardzo ułatwiony. Jedynym zastrzeżeniem jest fakt, że owy program działa tylko pod systemem MS Windows, stad tez użytkownicy innych systemów mogą czuć się poszkodowani. Przejdźmy teraz do jego możliwości.

Zajrzyj do strefy wiedzy po więcej artykułów z tematów:

Ciężko jest w kilku zdaniach opisać wszystkie aspekty tego programu. Z pewnością można użyć słów, że jest znacznym ułatwienie, pod warunkiem, że wiemy jak z niego korzystać. By tego dokonać można albo samodzielnie uczyć się ze źródeł internetowych lub też udać się na profesjonalne szkolenia z tego zakresu, które przygotują nas do prawidłowego obsługiwania programu Płatnik.

Takie rozwiązanie jest wygodne i zapewnia konkretna i praktyczną dawkę wiedzy, pomocną w jego obsłudze, dzięki czemu zaoszczędzimy czas, jak i nie popełnimy błędów przy wypełnianiu dokumentów.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy do zapoznania sie z naszym działem: szkolenia finansowe Zobacz m.in. Sprawdź również dział z naszymi szkoleniami online.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.