Szkolenie prawo pracy

Pierwsza praca łączy się z niewiedzą związaną z przepisami prawnymi obowiązującymi podczas wykonywania obowiązków w zakładzie pracy. Warto zatem posiąść taką wiedzy w takim celu, aby nie zostać oszukanym przez pracodawcę lub pracownika a także aby niechcąco nie oszukać pracodawcy czy pracownika. Istnieje szereg firm, które zajmują się dokształcaniem ludzi właśnie w takim zakresie jak prawo pracy. 

   

  Pierwsza praca łączy się z niewiedzą związaną z przepisami prawnymi obowiązującymi podczas wykonywania obowiązków w zakładzie pracy. Warto zatem posiąść taką wiedzy w takim celu, aby nie zostać oszukanym przez pracodawcę lub pracownika a także aby niechcąco nie oszukać pracodawcy czy pracownika. Istnieje szereg firm, które zajmują się dokształcaniem ludzi właśnie w takim zakresie jak prawo pracy. Na takich szkoleniach uczestnicy dowiedzą się o obowiązujących przez wiele lat już prawach ale także o aktualnych zmianach, takich jak np. niedawno miały miejsce RODO.

  Główne tematy takich szkoleń to aktualne obowiązujące przepisy prawne, aspekty z zakresu czasu pracy, planowanie i rozliczanie z czasu pracy, urlopów, zwolnień itp. Takie szkolenia przeprowadzają osoby, które mają już wieloletnie doświadczenie w zakresie tematyki prawa pracy i bez żadnych trudności odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytanie uczestników szkolenia.

  Zatem jeśli masz jakiekolwiek pytania i niejasności z tematyki prawa pracy to warto zgłosić się na takie szkolenie w takim celu aby uporządkować już zdobytą dotychczas wiedzę a także dowiedzieć się nowych, aktualnych zmian, które są bardzo ważne. Warto posiadać taką wiedzę i ją regularnie aktualizować, ponieważ nieprzestrzeganie przepisów prawnych w zakresie prawa pracy są ścigane z urzędu i mogą mieć poważne konsekwencje dla osób, które łamią właśnie te ustanowione prawa pracy. Dlatego pracodawca jak i pracownik dla własnego dobra powinien taką wiedzę posiadać.

  Takie szkolenie jest szczególnie ważne dla osób, które zaczynają swoją ścieżkę kariery właśnie na stanowisku kierowniczym i będą odpowiedzialne za wiele osób pracujących właśnie dla niej. Zatem będzie ta osoba odpowiedzialna za masę papierkowej pracy i rozliczanie wszystkich pracowników. W takim przypadku taka wiedza z zakresu prawa pracy jest niezbędna i kluczowa. Jeśli dana osoba chce bez negatywnych konsekwencji zarządzać ludźmi to powinna właśnie taką ważną wiedzę posiadać i ją aktualizować regularnie.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.