Jakie kursy powinni przejść pracownicy działu płac?

W dzisiejszych czasach nie ma problemu ze znalezieniem ciekawych i wartościowych szkoleń, które umożliwiają zdobycie nowych kompetencji, a przez to pozwalają poszerzyć możliwości znalezienia atrakcyjnej posady.

zdjęcie - (the_title())


Jakie kursy powinni przejść pracownicy działu płac?

W dzisiejszych czasach nie ma problemu ze znalezieniem ciekawych i wartościowych szkoleń, które umożliwiają zdobycie nowych kompetencji, a przez to pozwalają poszerzyć możliwości znalezienia atrakcyjnej posady.

Szkoleń jest tak dużo, że w pewnym momencie można mieć problem z wyborem tych najbardziej przydatnych. Co można zrobić w takiej sytuacji? Na czyją pomoc można liczyć w podjęciu tej jakże ważnej z zawodowego punktu widzenia decyzji?

Czym kierować się przy wyborze szkoleń zawodowych?

Czynników, jakie warto wziąć pod uwagę w procesie wyboru szkoleń zawodowych jest przynajmniej kilka. Jednym z nich z pewnością powinna być tematyka szkolenia.

Jeżeli okaże się, że tematyka konkretnego szkolenia zupełnie nie pokrywa się z zakresem wykonywanych obecnie obowiązków (i dodatkowo nie ma perspektywy, że zdobyte informacje przydadzą się w przyszłości), to lepiej z takiego szkolenia zrezygnować. Inna kwestia godna uwagi, to koszty szkolenia.

Warto wiedzieć, że ten sposób zdobywania wiedzy i umiejętności zawodowych nie należy do najtańszych. Im bardziej specjalistyczne szkolenie i im wyższy poziom kadry prowadzącej zajęcia, tam z wyższymi kosztami trzeba się liczyć. Jednak cena nie powinna być ostatecznym wyznacznikiem czy zapisać się na szkolenie czy nie. Inwestycja we własny rozwój szybko powinna się bowiem zwrócić.

Jakie szkolenia będą odpowiednie dla działu kadr i płac?

Jest to szczególny dział, w którym przydaje się wiedza z bardzo różnych dziedzin, nic więc dziwnego nie ma w tym, że oferta szkoleniowa skierowana do osób pracujących w kadrach jest bardzo rozbudowana.

Pracownicy działu kadr i płac mogą pomyśleć zarówno o szkoleniach rozwijających umiejętności miękkie, jak i o takich, dzięki którym można zdobyć wiedzę stricte zawodową. Szkolenie kadry i płace, to coś w co warto inwestować.

Przydatne będzie szkolenie controlling finansowy. Praca w kadrach nie jest możliwa bez znajomości arkuszy kalkulacyjnych, dlatego jeżeli ktoś ma z nimi problem, to powinien w pierwszej kolejności wybrać szkolenia excel.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.